Kielce

“Odpokutowali”
KILO MĄKI — recenzja

KILO MĄKI
Nr 23 wśród 183 Restauracje (Kielce)
Zrecenzowano 18 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Druga szansa dla Kilo Mąki i "odpokutowali" moją pierwszą wizytę. Pizza Britanico niebo w gębie, a hawajska bez szału. Innych się nie odwazylem próbować ze względu na dość wyszukane składniki.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Damian S

Zrecenzowano 14 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wraz z przyjaciółami wybrałyśmy makarony, mimo że kilo mąki słynie z dobrej pizzy. Niestety nie był to najlepszy wybór. Wszystkie stwierdziłyśmy, że jesteśmy w stanie odtworzyć te dania w domu, a nawet ugotować lepszą pastę.

Dziękujemy, prezesova
Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Lubimy tu wpadać. Pizza na cienkim, chrupiącym cieście, doskonałe sałatki oraz makarony. Do tego miła obsługa. Polecam

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, anazofia
Zrecenzowano 13 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Rozczarowanie nie dla tego że było tragicznie. Po prostu tyle razy słyszałem jaka to świetna pizza nie jest w Kilo mąki, że w końcu się wybrałem. Ostatecznie padło jednak na paste (pizze były zbyt wymyślne). Bardzo miałem ochotę na Carbonare. Jedno z najprostszych dan które robotnicy wymyślili. Okazało się że nie ma "kluczowego składnika". Jak patrzyłem w menu to Carbonara była najprostszym daniem zaraz po grzankach. Próbowałem dopytać co to za kluczowy składnik, bo jeśli nie było jajek czy śmietany to skoczył bym do Żabki obok. Boczek był w co drugiej potrawie więc powinien być a jeśli brakowało spaghetti to zjadlbym z innym makaronem. No ale mimo że drazylem temat nie otrzymałem wiadomości jakiego to kluczowego składnika brakowało w najprosztszej paście w menu. Zanowilismy więc inne. Jedna ze szpinakiem. Nie porwała ale przynajmniej sporo jej było. Moja natomiast smaczna. Owszem ale jak odgarnalem pierzyne z rukoli okazało się że porcja skromna jak dla dzieci. A że byłem z podróży i byłem głodny dojadlem makaronem który nie podszedł narzeczonej. Niestety wystrój u góry gdzie nas posadzono przy ławie też nie był zbyt przytulny bo wnętrze niewykonczone.

1  Dziękujemy, Damian S
Zrecenzowano 1 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszna, prawdziwa pizza. Bardzo miła i sprawną obsługa a dodatkowo super relacja ceny do jakości.

Dziękujemy, Dudas1976

KILO MĄKI — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w KILO MĄKI? Podziel się wrażeniami!