Kielce

“Klimatycznie i smacznie”
Piwnica — recenzja

Piwnica
Nr 22 wśród 183 Restauracje (Kielce)
Opis: Świetne miejsce do spotkań z przyjaciółmi. Urzekające i przytulne wnętrze. Transmisja wszystkich wydarzeń sportowych. Twoje miejsce jest w Piwnicy.
Zrecenzowano 27 sierpnia 2018

Świetny lokal dla każdego! Bardzo miła i życzliwa obsługa, bardzo dobre burgery, duży wybór piw i alkoholi. Częste dodatkowe atrakcje np. Quizowanie, transmisje emocjonujących wydarzeń sportowych zapewnia wspaniała zabawę. Polecam spróbować by móc zostać na dłużej :)

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Sciemkoo

Zrecenzowano 26 sierpnia 2018

Po 20 minutach od złożenia zamówienia kenerka przyszła i powiedziała, że dwóch z zamówionych przez nas czterech dań nie ma. Po wybraniu czegoś co podobno było dostępne przyszły resztki z kuchni. Zamowiłam kurczaka z ananasem, żurawiną i pieczonymi ziemnialami (tylko dlatego, że wybór był właściwie żaden) a dostałam filet z kurczaka z tłustym serem, cienkim plastrem pomidora i ryżem. Obsługa też porażka - o sztućce musieliśmy prosić po tym jak juz jedzenie było na stole.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Magdalena K
Zrecenzowano 13 sierpnia 2018

Zdecydowanie polecam, dobre jedzenie, obsługa, lokalizacja w centrum. Lokal nadaje się zarówno na samotny wypad, kolację we dwoje czy też wyjście ze znajomymi.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Mateusz J
Zrecenzowano 13 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsze burgery w mieście! Świetna obsługa, ciekawe menu i zawsze zimne piwo to gwarancja dobrego popołudnia ze znajomymi. Do tego bardzo dobra lokalizacja. Polecam!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Daniel J
Zrecenzowano 31 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Kameralne miejsce z dobrym jedzeniem i zimnym piwem. Sympatyczna obsługa. Jedyny minus to głośna muzyka w lokalu.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, remik68

Piwnica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Piwnica? Podziel się wrażeniami!