Kielce

“Na miejscu nic nie zjesz...”

Potrafka - fabryka zdrowia
Nr 25 wśród 183 Restauracje (Kielce)
Opis: Fabryka inna niż wszystkie. Potrafka to świeże i niepowtarzalne miejsce na kulinarnej mapie Kielc. Dla wszystkich tych, którzy kochają niezwykłe połączenie smaków i zdrowych składników. Dostępne w lokalu, na wynos lub dostawie. Posiadamy również dania wegetariańskie i bezglutenowe.
Zrecenzowano 6 października 2018 z urządzeń przenośnych

Zgodnie z informacja na wejściu (04.10.10) restauracja oferuje do odwołania tylko „dietę pudełkową...”

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 162s_awekm

Zrecenzowano 13 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne. Hummus z batatów smaczny, pyszny ryż z warzywami do kurczaka a najlepsza była zupa krem z podgrzybków - petarda. Ceny całkiem wysokie ale za to porcje bardzo duże. Do tego duży wybór świeżych soków. Do poprawy tylko kawa.
Polecamy!

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Michalina Ż
Zrecenzowano 14 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Trafiłem po 19.00 - panie już sprzątały. Dostałem wizytówkę i ulotkę z miłym zaproszeniem do skorzystania.
Nie zawiodłem się. Zamówiliśmy rożne zupy i dania główne - mięsne i wegetariańskie.
Zupy/ stałem się fanem pomidorowej i bulionu
Cieszę sie z menu bez glutenu
Jedzenie w pojemnikach - estetycznie podane i zapach drażnił pozytywnie pozostałych pracowników ... z zazdrością przyglądali sie naszej degustacji

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, szymonj741
Zrecenzowano 4 czerwca 2017

Długi czas oczekiwania na posiłek. Pęczotto z grzybami leśnymi słabo doprawione, a nuggetsy z kurczaka przypalone. Jedynie hummus z buraka i pomidorówka rewelacyjne! Idea restauracji nawiązuje do zdrowego żywienia, choć daleko im do ideału - przewaga dań mięsnych, do kawy dostałem zwykły cukier, gdzie mógłby być zastąpiony stewią czy ksylitolem. Hałasy dobiegające z kuchni (śmiechy i krzyki kucharzy) mocno psują nastrój. Obsługa bardzo miła, widać, że dziewczyny się starają.

Termin wizyty: maj 2017
1  Dziękujemy, zmichal3
Zrecenzowano 24 maja 2017

Całkiem przypadkiem znalezione miejsce w Kielcach, weszłam z ciekawości i nie żałuję. Bardzo przyjemny lokal, uśmiechnięta obsługa, w menu podany dokładny skład dań oraz wartość energetyczna, są też dania dla dzieci i świeżo wyciskane koktajle. Lepiej nie mogłam trafić, moja ryba była smaczna, warzywka fajnie zrobione i chipsy z jarmużu mega! Na pewno wrócę. Pozdrawiam

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, Justyna G

Potrafka - fabryka zdrowia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Potrafka - fabryka zdrowia? Podziel się wrażeniami!