“Dobra kuchnia, miła atmosferta”

Hotel Hugo - Restauracja
Opis: Niespotkany komfort i ciepło to cechy przypisywane naszej hotelowej restauracji. Menu opracowane w zgodzie z klasycznymi kanonami kuchni europejskiej urozmaicone innowacyjnymi dodatkami, pozwoli każdemu na satysfakcjonujący posiłek w gronie rodzinnym, a także podczas spotkań biznesowych.
Zrecenzowano 4 września 2019

Wielokrotnie korzystałem z tej restauracji, ciekawie skomponowane menu sezonowe. Miła obsługa, dobra kompozycja dania, ciekawe otoczenie. Polecam

Dziękujemy, Tommy_Quinta
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DawidK-KK, Marketing, Hotel Hugo - RestauracjaOdpowiedź udzielona 5 października 2020

Szanowny Panie Tomaszu,

Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii. Do zobaczenia ponownie!

Zrecenzowano 19 marca 2019

Wprawdzie byłem tylko jeden raz ale byłem w pełni usatysfakcjonowany obsługą,jedzeniem, oraz ogólnym wrażeniem. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić ten lokal.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Sławek S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DawidK-KK, Marketing, Hotel Hugo - RestauracjaOdpowiedź udzielona 6 października 2020

Szanowny Panie Sławku,

Serdecznie dziękujemy za Pana recenzję. Mamy nadzieję, że wkrótce ponownie będziemy mogli Pana gościć!

Zrecenzowano 6 lutego 2019

Wizyta w restauracji Hugo była z polecenia znajomego. Środowe (06.02.2019) popołudnie, seans w kinie a następnie kolacja w w/w restauracji. Zamówiłem pierś z kaczki sous vide z całą otoczką. Kucharz zmarnował ładny kawałek piersi, mięso niczym guma, nie dało się przegryźć, ponadto jeżeli jest sos pomarańczowy to na litość nie dodawajcie więcej słodyczy w postaci granatów, słodkich jabłek i innych słodkości ale świadczy braku wiedzy kucharza albo że amator zarządza kuchnią. Największą wtopą była grillowana pierś z kurczaka po której kobieta spędziła resztę wieczoru z miską między nogami. Nigdy nie piszę recenzji ale po czymś takim musiałem. Żeby nie było że wszystko jest złe, to na pochwałę zasługuje obsługa, miłe uśmiechnięte panie kelnerki.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, rafalp251082

Szanowny Panie Rafale,

Przede wszystkim uprzejmie dziękujemy za pozostawienie recenzji. Bardzo nam przykro, że Państwa oczekiwania nie zostały zrealizowane. Każda obiekcja jest dla nas cenną wskazówką. Dziękujemy również za pozytywne uwagi odnośnie naszej obsługi.

Mamy nadzieję, że pomimo ostatniej wizyty odwiedzą nas Państwo ponownie i pozwolą odbudować swoje zaufanie

Zrecenzowano 13 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Gdy kolega zjadał ostatnią łyżkę żurku, chciało mu się płakać. Że się skończył. Grupa spożywająca rosół - zachwycona. Czekamy na drugie dania i zaraz się odezwiemy... już jesteśmy po. Wspaniałe roladki wołowe i golonka! Na deser wzięliśmy sorbet, crème brulée, oraz przepyszne espresso. Do tego miła i profesjonalna obsługa! I na koniec niespodzianka - nie za wysokie rachunki.
Bardzo polecamy! Razem z kolegami!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, lepniak

Drodzy Goście,

Serdecznie dziękujemy za fantastyczną recenzję. Bardzo się cieszymy, że nasza kuchnia doprowadza do łez ;) Cóż to był za zaszczyt Państwa gościć! Mamy nadzieję, że kiedyś jeszcze do nas Państwo wrócą!

Zrecenzowano 7 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie przepyszne, zarówno to zamawiane w restauracji, jak i serwowane rano śniadania. Polecam w 100%

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Domi664

Szanowna Pani Dominiko,

Dziękujemy za super opinię. Zapraszamy ponownie :)

Hotel Hugo - Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kędzierzyn Koźle, Opolskie

Byłeś(-aś) w Hotel Hugo - Restauracja? Podziel się wrażeniami!