“Dobra kuchnia, miła atmosferta”

Hotel Hugo - Restauracja
Opis: Niespotkany komfort i ciepło to cechy przypisywane naszej hotelowej restauracji. Menu opracowane w zgodzie z klasycznymi kanonami kuchni europejskiej urozmaicone innowacyjnymi dodatkami, pozwoli każdemu na satysfakcjonujący posiłek w gronie rodzinnym, a także podczas spotkań biznesowych.
Zrecenzowano 4 września 2019

Wielokrotnie korzystałem z tej restauracji, ciekawie skomponowane menu sezonowe. Miła obsługa, dobra kompozycja dania, ciekawe otoczenie. Polecam

Dziękujemy, Tommy_Quinta

Zrecenzowano 19 marca 2019

Wprawdzie byłem tylko jeden raz ale byłem w pełni usatysfakcjonowany obsługą,jedzeniem, oraz ogólnym wrażeniem. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić ten lokal.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Sławek S
Zrecenzowano 6 lutego 2019

Wizyta w restauracji Hugo była z polecenia znajomego. Środowe (06.02.2019) popołudnie, seans w kinie a następnie kolacja w w/w restauracji. Zamówiłem pierś z kaczki sous vide z całą otoczką. Kucharz zmarnował ładny kawałek piersi, mięso niczym guma, nie dało się przegryźć, ponadto jeżeli jest sos pomarańczowy to na litość nie dodawajcie więcej słodyczy w postaci granatów, słodkich jabłek i innych słodkości ale świadczy braku wiedzy kucharza albo że amator zarządza kuchnią. Największą wtopą była grillowana pierś z kurczaka po której kobieta spędziła resztę wieczoru z miską między nogami. Nigdy nie piszę recenzji ale po czymś takim musiałem. Żeby nie było że wszystko jest złe, to na pochwałę zasługuje obsługa, miłe uśmiechnięte panie kelnerki.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, rafalp251082
Zrecenzowano 13 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Gdy kolega zjadał ostatnią łyżkę żurku, chciało mu się płakać. Że się skończył. Grupa spożywająca rosół - zachwycona. Czekamy na drugie dania i zaraz się odezwiemy... już jesteśmy po. Wspaniałe roladki wołowe i golonka! Na deser wzięliśmy sorbet, crème brulée, oraz przepyszne espresso. Do tego miła i profesjonalna obsługa! I na koniec niespodzianka - nie za wysokie rachunki.
Bardzo polecamy! Razem z kolegami!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, lepniak
Zrecenzowano 7 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie przepyszne, zarówno to zamawiane w restauracji, jak i serwowane rano śniadania. Polecam w 100%

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Domi664

Hotel Hugo - Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kędzierzyn Koźle, Opolskie

Byłeś(-aś) w Hotel Hugo - Restauracja? Podziel się wrażeniami!