Kędzierzyn Koźle

Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Sympatycznie, włosko (czyli smacznie), szybko i miło. Czego chcieć więcej? Jak na warunki kozielskie chyba najlepsza restauracja w okolicy, oferująca kuchnię włoską. Włoska pizza z prawdziwego zdarzenia, z rozgrzanego do czerwoności pieca, z oliwą własnej roboty. Wnętrze bardzo przytulne i kameralne, a przy tym naprawdę miła obsługa. No i zawsze można spotkać zagubionego siatkarza ZAKSY, który akurat wpadł na obiad!

Dziękujemy, Piotr K

Zrecenzowano 4 lipca 2019

Przytulnie, czysto, miło i smacznie. Nic dodać, nic ująć. Do tego uśmiechnięta obsługa. Czy danie główne, czy deser, wino czy zimne piwo w "Stelli" smakuje jakby bardziej. Zawsze chętnie wpadamy. Polecam

Dziękujemy, Adam M
Zrecenzowano 5 czerwca 2019

Posiłki smaczne, choć to co było dobre już przeminęło. Karta zubożała, są tylko najprostsze włoskie dania, choć i te smakowo zaczynają być coraz słabsze.W każdym kącie widać brud nie sprzątany od wielu tygodni. Jeszcze przed niespełna dwoma laty było znacznie lepiej - smakowo, cenowo i oferta dań była bardziej urozmaicona. Obecnie cena nie idzie w parze z jakością. Duży wybór pizzy, choć i w tym przypadku smaki zaczynają blednąć. No i dużym minusem jest zamknięcie restauracji w niedzielę, gdzie w K-K brakuje takich miejsc.

Dziękujemy, Bogusław D
Zrecenzowano 13 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Długo nie byliśmy!!Traktujemy to miejsce na spotkania ze znajomymi!Tu też spotykamy w naszym małym miasteczku Siatkarzy ZAKSY!❤To miejsce-to STEFANO-jak jest-to bajka!Ale pizza za aż 32.oo!?Przesada!Wziąłem bitki w podobnej cenie!Znamzwyczaj Zaksy-Najlepszy w meczu stawia pizzę wszystkim!Stać "Ich".Karta się skurczyła!Taghiatelle-dobre zniknęło - został klimat!Poczekam trochę by wrócić i zaprosić przyjaciół."J"

Dziękujemy, 585januszs
Zrecenzowano 18 marca 2019

Bardzo miło i smacznie spędzałam czas z koleżankami i z bliskimi w tej restauracji. Organizowałam nawet przyjęcia okolicznościowe rodziny w tym lokalu, ale ostatnimi czasy kilka razy biorąc pizzę na wynos otrzymałam spaloną. Za pierwszym razem pomyślałam, zdarza się ale kiedy powtórzyła się sytuacja - zmieniłam lokal.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Polska_Irena

Trattoria Da Stella — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kędzierzyn Koźle, Opolskie

Byłeś(-aś) w Trattoria Da Stella? Podziel się wrażeniami!