“Najlepszy chińczyk w mieście”
Restauracja Hot Baby — recenzja

Restauracja Hot Baby
Opis: Bogata oferta dań to najlepsza wizytówka Restauracji Hot Baby. Starannie przygotowane potrawy nie pozwalają zapomnieć o naszym lokalu i zachęcają do powrotu. Na terenie Kędzierzyna-Koźla istniejemy od 25 lat co jest gwarancją jakości naszych ofert.
Zrecenzowano 4 września 2019

Od lat w zasadzie jedyna restauracja z daniami w stylu orientalnym na terenie Kędzierzyna-Koźle, fajna atmosfera w klimacie lat 60 USA.

Dziękujemy, Tommy_Quinta

Zrecenzowano 8 lipca 2019

Jedzenie zawsze świeże, smaczne i ładnie podane. Obsługa bardzo miła. Pobyt w tej Restauracji z małymi dziećmi nikomu nie przeszkadzał, a wiadomo maluchy trochę ruchliwe i ciekawskie wszystkiego co nowe. polecam

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Polska_Irena
Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Gufurrurutufufjcjvjvjfifjchcjvjvigcydssfufkbkvftbvh higifufifiv igiggkv

Pyszne kua!bardzo pyszne pyszne przepyszne mniam mniam

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Dupaczka
Zrecenzowano 11 listopada 2018

Dzień dobry,
jako częsty bywalec mogę stwierdzić, że:
Obsługa- OK,
Jedzenie- dobre, LECZ nie takie dobre jak kiedyś. Jedzenie wyróżniało się unikatowym smakiem, zapachem... aktualnie smakuje jak zwykły obiad domowej roboty. Niestety.
Może zmienił się kucharz? przyprawy?

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, MartaR3463
Zrecenzowano 16 lutego 2018

MOJE WRAŻENIE..LICZYŁAM, ŻE PO REMONCIE ULEGNĄ ZMIANIE POTRAWY, ICH JAKOŚĆ ALE NIESTETY SIĘ POMYLIŁAM.
Jak zwykle królową lokalu została cebula, która w serwowanych potrawach występuje w takich ilościach, że faktycznie mięsa już nie trzeba. Myślę, że Geslerowa wyjaśniła by panu właścicielowi, na czym polega prowadzenie lokalu a nie tylko na ich oszukiwaniu.Już nawet wielkość talerzy została zmieniona:) w sensie pojawiły się mniejsze!Ogólnie nie polecam.

Termin wizyty: grudzień 2017
5  Dziękujemy, OTYLIA P

Restauracja Hot Baby — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kędzierzyn Koźle, Opolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Hot Baby? Podziel się wrażeniami!