“Wspombienie Bałkanów ”
Jugo Grill — recenzja

Jugo Grill
Nr 117 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kawałek Bałkanów w Katowicach. Świetne mięso grillowane, bardzo miła obsługa. Zdecydowanie polecamy zarówno burgery jak i cevapcici.

Dziękujemy, annade527

Zrecenzowano 19 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Super smak Bałkanów w Katowicach. Niepowtarzalne aromaty i drzewny grill. Proste, bardzo smaczne jedzenie.

Dziękujemy, 369mariuszn
Zrecenzowano 15 lutego 2019

Przepyszne i orginalne jedzenie, niby zwykła budka z kebabem a jednak ... coś orginalnego i niebanalnego.
Przepyszne mięso, dobrze wypieczone i wysmażone , idealne pieczywo , smaczne sosy. Polecam !

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Aleksandra P
Zrecenzowano 28 grudnia 2018

Wygląd zewnętrzny zupełnie zniechęca... Knajpka to zbyt duże słowo, jest to mała buda, z dwoma PRL-owskimi krzesłami w środku i mikro stolikiem. Podejrzewam, że gdybym przechodziła obok, ominęłabym szerokim łukiem. Jednak dzień, w którym mnie tam zabrano, będę wychwalać pod niebiosa! ;-) W środku niepozorny, ale prawdziwy grill, na którym grillowane są oryginalnie przyprawione mięsa. Jedzenie - przepyszne! Mięso jest super smaczne. Obecnie - mój numer jeden jeśli chodzi o fast food w najlepszym tego słowa znaczeniu. Mój faworyt: Pljeskavica juneca (mięso wołowe w bułce z cebulą i pomidorem, tak brzmi biednie, ale cały smak jest w prostocie :-) ) Zdecydowanie polecam! Obowiązkowy przystanek foodowy w Katowicach. Mam nadzieję, że dalej będą trzymać poziom jeśli chodzi o jakość produktów.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, vievioora8
Zrecenzowano 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Mała knajpka z przesympatyczną obsługą. Pyszne i świeże jedzenie. Inne lepsze smaki od standardowych kebabów czy hamburgerów.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, adal_bdg

Jugo Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Jugo Grill? Podziel się wrażeniami!