“Coś innego”
Kartofelnik — recenzja

Kartofelnik
Zamów online
Nr 91 wśród 495 Restauracje (Katowice)

Niedzielny obiad zjedliśmy w Kartofelniku.

Zamówiłam dwa ziemniaki dzielone na pół: jeden był z burakiem, drugi z szarpaną łopatką i konfiturą z cebuli. Mąż zamówił również dwa ziemniaki dzielone na pół: jeden gyros z tzatzyki, a drugi szarpana łopatka z konfiturą z cebuli. Do tego zamówiłam sok na ładną cerę (chyba burak, marchew, jabłko, seler), Mąż piwo bezalkoholowe.

Nadzienie z szarpanej łopatki i konfitury z czerwonej cebuli: w mojej ocenie łopatka miejscami przesuszona, natomiast konfitura zbyt kwaskowa. Nadzienie buraczane - pyszne.

W ocenie Męża: nadzienie z łopatki znacznie lepsze od nadzienia gyros z tzatzyki. Mięso mogło być wyraźniej doprawione.

Za powyższe zapłaciliśmy 63 zł.

Ciekawy sposób podania rachunku :)

Dziękujemy, Małgorzata T

Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tak przypadkiem na późne śniadanie. Do konca nie wiedzieliśmy, czego się spodziewać. Miło się zaskoczyliśmy. Jedzenie smaczne, inne. Ceny dosyć atrakcyjne. Polecam!

Dziękujemy, ZuzaK5
Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce blisko centrum. Obsługa miła, jedzenie bardzo dobre. Duży wybór kartofli z różnymi dodatkami, myśle ze każdy znajdzie coś co mu się spodoba. Polecam ;)

Dziękujemy, m_mitoraj92
Zrecenzowano 21 lutego 2019

Miła obsługa, ale odgrzewane rozciapane kartofle nie zrobiły dobrego wrażenia:(.
Nie wiem czy tu wrócimy, ale może mieli słabszy dzień

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, romecze
Zrecenzowano 20 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Kartofelnik to zawsze dobra decyzja dla każdego, kto wielbi ziemniaczane dania. Można wybierać spośród standardowych odsłon ziemniaka jak np. gzik po bardziej złożone w smaku pozycje. Ceny bardzo przyzwoite, czas oczekiwania niedługi. Poza tym jest to niezła opcja dla wegetarian. Zawsze z przyjemnością tam wracam.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, SilesianGirl

Kartofelnik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Kartofelnik? Podziel się wrażeniami!