“Pyszne sushi !”
Susharnia Sushi Bar — recenzja

Susharnia Sushi Bar
Nr 1 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Opis: Najlepszy sushi bar w Katowicach! Świeże ryby i owoce morza. Indywidualne podejście do klienta. Witamy w Susharni!
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Mega pyszne sushi, świeże składniki, dbałość o klienta i jego zadowolenie :) Profesjonalnie i przyjaźnie- polecam bo naprawdę warto !!

1  Dziękujemy, Magdalena W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Susharnia_Sushi_Bar, Właściciel, Susharnia Sushi BarOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Dziękujemy Pani Magdaleno, za przesłanie opinii i wizytę w naszym lokalu!

Jest nam bardzo miło, że wizyta w Susharni się udała. Cieszymy się, że smakowało nasze sushi, a poziom naszej obsługi był zadowalający. Zawsze dbamy o to, aby nasze sushi powstawało jedynie z najlepszych jakościowo składników i przy tym pięknie się prezentowało. Cieszymy się również, że forma klasycznego Sushi Baru Pani odpowiadała.

Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Wyśmienite sushi i nie tylko.Obsługa na najwyższym poziomie.Sushi z najwyższej jakości składników.
Polecam

Dziękujemy, Jakub T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Susharnia_Sushi_Bar, Właściciel, Susharnia Sushi BarOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Serdecznie Panu dziękujemy za odwiedziny Susharni i napisanie opinii.

Cieszymy się, że wizyta w Susharnia Sushi Bar w pełni się udała! Cały czas pilnujemy, aby nasze sushi było pięknie podane i przygotowywane wyłącznie z najlepszych jakościowo składników oraz żeby nasza obsługa dokładała wszelkich starań, aby zadowolić naszych Gości.

Serdecznie dziękujemy raz jeszcze. Pozdrawiamy i oczywiście zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Zawitaliśmy do tej sympatycznej susharni z żoną z trasy, zupełnie przez przypadek jadąc z Poznania w stronę Krakowa. Naszło nas na sushi i wujek google podpowiedział nam Susharnia Sushi Bar. Tylko 5km od A4, dobre noty....Wszystko się potwierdziło. Fantastyczne jedzenie, przepyszna zupa Tayo do tego i wyśmienity deser lodowy. Do tego kameralny wystrój i fantastyczna ekipa. Trudno było stamtąd wyjść. Na bank tam wrócimy. Polecamy!

1  Dziękujemy, AnywhereUs
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Susharnia_Sushi_Bar, Właściciel, Susharnia Sushi BarOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy Państwu za wizytę w naszym lokalu oraz za napisanie recenzji.

Jest nam niewiarygodnie miło, że docenili Państwo starania naszego zespołu. Zarówno pod kątem oferowanego przez nas sushi, które jest zawsze tworzone z najlepszych jakościowo składników i z pasją, a także pod kątem samej obsługi. Staramy się, aby nasi Goście zawsze czuli się w pełni usatysfakcjonowani po wizycie w Susharni. Cieszymy się również, że forma klasycznego Sushi Baru, gdzie Sushi Masterzy przygotowują na bieżąco sushi dla naszych Gości Państwu odpowiadała.

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Zdecydowanie najlepsze sushi jakie jadłem, bardzo ładny klimatyczny lokal z bardzo miło i uprzejma obsługa:) warto wspomnieć o mega smacznej zupie rybnej " tayo " która pokochałam od pierwszego razu :) zawsze wszystko świeże i bardzo ładnie podane, składniki i ryby z najwyższej półki! Każdemu serdecznie polecam ! @janekchef

1  Dziękujemy, Jan s

Dziękujemy Panu za wizytę w Susharnia Sushi Bar i oczywiście za recenzję naszego lokalu!

Bardzo się cieszymy, że nasze sushi tak Panu smakowało! Składniki, które są przez nas używane do przygotowania dań są najlepszej jakości i z najlepszego źródła o czym świadczy niepowtarzalny smak! Cieszymy się również, że forma klasycznego Sushi Baru, gdzie Sushi Masterzy przygotowują na bieżąco sushi dla naszych Gości Panu odpowiadała.

Dziękujemy raz jeszcze i oczywiście zapraszamy do ponownych odwiedzin Susharnia Sushi Bar!

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Mimo tego, że lokal z zewnątrz wyglada niepozornie to to co zostało nam podane to istny majstersztyk. Niesamowite sushi, podane w piękny sposób, nigdy wcześniej nic tak nam nie smakowało . Dla nas numer 1. Do tego świetna obsługa i Sushi Master.
Na pewno jeszcze wrócimy i wszystkim serdecznie polecamy!
WW

1  Dziękujemy, warmuzinka

Bardzo Pani dziękujemy za wizytę w lokalu oraz przesłanie recenzji!

Jest nam niezwykle miło! Cieszymy się, że oferowane przez nas sushi z najwyższej jakości składników Pani smakowało. Zadowolenie naszych Gości jest dla nas niezwykle ważne.
Gorąco pozdrawiamy i oczywiście zapraszamy ponownie do Susharnia Sushi Bar :)! Cieszymy się również, że forma klasycznego Sushi Baru, gdzie Sushi Masterzy przygotowują na bieżąco sushi dla naszych Gości Pani odpowiadała.

Susharnia Sushi Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Susharnia Sushi Bar? Podziel się wrażeniami!