“Milo ze tu trafilismy”
Cafe Kattowitz — recenzja

Cafe Kattowitz
Nr 72 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Zrecenzowano 8 września 2019

Milo ze tu trafilismy bo lokal jest naprawde ciekawy. Kawa i ciastko . Niestety nie jedlismy ale widzialam zachwyconych ludzi.

Dziękujemy, Anna F

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Wyśmienite jedzenie. Wraz ze znajomymi zamówiliśmy śląską roladę z kluseczkami i kapustą i nie zawiedliśmy się. Było bardzo smacznie, domowo i syto. Bardzo ładny wystrój restauracji. Obsługa na najwyższym poziomie. Polecam!

Dziękujemy, Ewa W
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Kawiarnio-Restauracja utrzymana w starym przedwojennym stylu.
Z ulicy tego nie widać ale można tutaj zjeść bardzo dobry śląski obiad.
Test żurku wypadł doskonale: to najlepszy Śląski Żur jaki ostatnio jedliśmy.
Bardzo dobrze ukiszony, odpowiednia wkładka z ziemniaków i dużego kawałka dobrej podpiekanej kiełbasy, no i (co nie bez znaczenia) duży pełny talerz.
Rolada wołowa z kluskami i modrą kapustą też bardzo dobra choć nieco przeciągnięta i przesuszona.
Za to rolada z kaczki naprawdę znakomita.
I doskonałe desery: Tiramisu chyba jedne z najlepszych jakie jedliśmy, torcik Szwarcwaldzki też.
Całości dopełniła naprawdę bardzo dobra kawa.
Ceny do najniższych nie należą, ale warto.
Obsługa bardzo miła, sympatyczna i kompetentna.
Z czystym sumieniem polecamy wizytę tutaj.
Anna, Majka, Krzysztof i Ryszard oraz Iga

Dziękujemy, Ryszard_Polska
Zrecenzowano 25 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Sernik i jabłecznik jak najbardziej na plus. Espresso i flat white równie dobre. Ciekawy lokal, nietypowa aranżacja. Pozytywna obsługa. Polecam!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, avefocus_
Zrecenzowano 17 marca 2019

Bardzo ciekawe miejsce z klimatycznym wnętrzem. Bardzo smaczne desery, dobre jedzenie i miła obsługa. idealne miejsce na spotkanie przy kawie.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Jolanta A

Cafe Kattowitz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Cafe Kattowitz? Podziel się wrażeniami!