“Pyszne”
Złoty Osioł — recenzja

Złoty Osioł
Nr 4 wśród 427 Restauracje (Katowice)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Bufet, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Bufet, Rezerwacje

Nie wyobrażam sobie wizyty w Katowicach bez obiadu w "Złotym ośle". Znajdą tu dla siebie różne pyszności zarówno, wegetarianie, jak i weganie, ale mięsożercy też będą zadowoleni, bo jedzenie jest naprawdę pyszne, urozmaicone i świetnie przyprawione. Zdarzyły się dania, które smakowały mi troszkę mniej, ale większość to po prostu rewelacja. Zwłaszcza godne polecenia są dania typu zapiekanki. Dużym plusem jest bar sałatkowy, do którego można wracać po dokładki. Tłumy, które stoją w kolejce o każdej porze dnia, chyba najlepiej świadczą o tym miejscu. Kolejki są czasami naprawdę długie, ale zazwyczaj obsługa szybko i sprawnie idzie. Biorąc pod uwagę jak duże i sycące są porcje, to ceny w "Złotym Ośle" są naprawdę niskie. Jedynym minusem tego miejsca jest "polowanie" na stoliki.

Dziękujemy, Katarzyna444

Zrecenzowano 8 września 2018

Niespotykany wybór dań wege w estetycznym barwnym lokalu z miłą obsługą w centrum Katowic. Dokładki surówek bez ograniczeń w dużym wyborze.
Polecam wszystkim, nie tylko wegetarianom i weganom.

Dziękujemy, Wegetarianin
Zrecenzowano 2 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy lazanie z pomidorami i szpinakiem, kotlety z ciecierzycy, oraz pieczone warzywa. Danie dostaliśmy po 50 minutach. Warto było czekać, bo jedzenie było przepyszne. Długo szukaliśmy dobrej knajpki dla wegetarian. Polecam również lemoniadę z pietruszką. Wrócę tu na pewno:)

Dziękujemy, Radek T
Zrecenzowano 2 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne dania, dużo opcji bez glutenu, moje ulubione naleśniki z zielonego groszku. Minusem jest kolejka w której trzeba stać żeby złożyć zamówienie.

Dziękujemy, Małgorzata D
Zrecenzowano 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzonko za normalne ceny! Często wjeżdżamy do Katowic tylko, by tam zjeść. Nigdy się nie zawiedlismy :)

Dziękujemy, KLEABO J

Złoty Osioł — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Złoty Osioł? Podziel się wrażeniami!