“Zaskoczenie na duzy plus”
Złoty Osioł — recenzja

Złoty Osioł
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Bufet, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Bufet, Rezerwacje
Zrecenzowano 17 sierpnia 2018

Fajne miejsce ,bardzo duzo ludzi.wydaje sie ze wszyscy sa zadowoleni.Inaczej ,smacznie, tanio ,bardzo milo.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Anna F

Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

To kultowe miejsce na kulinarnej mapie Katowic chyba nie potrzebuje dodatkowej reklamy. Byłem tutaj już kilka razy o różnych porach dnia i roku i zawsze trzeba odstac swoje w kolejce. Nic dziwnego, za pół darmo dostajemy przepyszne jedzenie, które jestem pewien ze zaskoczy również zadeklarowanych mięsożerców. Pięknie wyglądające i rewelacyjnie smakujące dania wegetariańskie i wegańskie i do do tego najlepszy bar sałatkowy jaki kiedykolwiek miałem okazję próbować!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, darma_lab
Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wydaje mi się,że za każdym razem kiedy tu jestem przybywa propozycji w menu.I jest jak zawsze bajecznie kolorowo, smacznie i zdrowo.Polecam,rowniez dla dzieci.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, gpolczyk
Zrecenzowano 10 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Próbowaliśmy zD znajoma kilka razy się dostać w porze obiadowej. Zawsze full, w końcu się udało. Było warto pyszne jedzenie i duży wybór :))

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, 520sylwia_
Zrecenzowano 8 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jestem zdeklarowanym mięsożercom, ale wizyta w tej restauracji mile mnie zaskoczyła. Bardzo smaczne, urozmaicone, a przede wszystkim przystępne cenowo jedzenie. Polecam, trzeba się tylko uzbroić w cierpliwość bo ludzi jest tam zawsze dużo.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Wlodek01

Złoty Osioł — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Złoty Osioł? Podziel się wrażeniami!