“Super kuchnia!”

Restauracja Marysin Dwor
Nr 172 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa

Restauracja Marysin Dwór oprócz tego, ze serwuje bardzo dobrą kuchnie ma również super lokalizacje w Katowicach. Obszerny parking przed lokalem, bardzo miła obsługa i ciekawy wystrój to oprócz przepysznej kuchni dodatki, które czynią to miejsce wyjątkowym i wartym odwiedzenia. Polecam chłodnik z szyjkami rakowymi:)

Dziękujemy, bluebird4007

Dwukrotnie miałem przyjemność uczestniczyć w przyjęciach weselnych organizowanych w Marysinym Dworze. Kuchnia to była mocna strona tych przyjęć.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Zbyszek Z
Zrecenzowano 14 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Perfekcyjna obsługa i bardzo dobre jedzenie. Osoba, która robiła posiłek podpowiada co polać jakim sosem, sama pomaga wybrać posiłek i opowiada z czego to było zrobione. To cudowne być tak rozpieszczanym. Rozkosz dla zmusłół. Spotkanie biznesowe zamieniło się w przemiłą ucztę. Desery powalają z nóg!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 7 listopada 2018

Dobry lokal na organizację wigilii służbowej: osobne dla każdego i "pojemne" salki, smaczne potrawy, miła atmosfera. Polecam.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, 404beataw
Zrecenzowano 21 września 2018 z urządzeń przenośnych

Nocowaliśmy przez 3 dni w tym obiekcie. Tragiczne jedzenie, ryba śmierdząca nie nadajaca sie do jedzenia. Konsystencja jedzenia takze makabryczna. Otoczenie obiektu bardzo slabe, zadnego ogrodu. Dookoła magazyny. Nie polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Izofir

Restauracja Marysin Dwor — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sosnowiec, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Marysin Dwor? Podziel się wrażeniami!