“Doskonała.”
Restauracja Tatiana — recenzja

Restauracja Tatiana
Nr 4 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Kuchnie: Europejska, Polska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście
Opis: Szanowni goście !!! W Styczniu restauracja Tatiana będzie nieczynna z powodu gruntownego remontu kuchni. Zapraszamy ponownie w miesiącu Lutym. Zespół Restauracji Tatiana.
Zrecenzowano 8 września 2019

Piękny wystrój, swietna, zaangażowana obsługa, doskonale jedzenie. Kotlet schodowy zupełnie zaskakujący i jednocześnie najlepszy, jaki jadałam. Jedyne, do czego mogłabym się przyczepić to porcje, rolada mogłaby być większa, ale no. schabowy był w sam raz. Polecam.

Dziękujemy, Grażyna D

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miło, elegancko a przede wszystkim smacznie. Obsluga pomocna, jedzenie pyszne. Co do cen nie pamietam niestety Polecam

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, aniansm
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa bardzo uczynna, dowcipna, porozmawiaj ą i doradzą.
Jeśli chodzi o potrawy to porcje w miarę przyzwoite wielkościowo, ładnie i niebanalne podane. Smaki i sposób przyżądzenia naprawdę ok. Mały minus to, że ceny z poziomu tych wyższych. Ale cały czas się zastanawiam czy chciałbym tam jeszcze wpaść na niedzielny obiad i... nie wiem.

Dziękujemy, Tomasz I
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa święta, jedzenie przeciętne zdecydowanie nie warte swojej ceny. Uwaga w restauracji są tolerowane zwierzęta

Dziękujemy, Piotr F
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Polecam serdecznie! Kuchnia pyszna, obsługa na najwyższym poziomie i bardzo klimatyczny wystrój. Piękna zastawa stolowa

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, agatek10

Restauracja Tatiana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Tatiana? Podziel się wrażeniami!