“Obsługa święta, jedzenie przeciętne”
Restauracja Tatiana — recenzja

Restauracja Tatiana
Nr 4 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Kuchnie: Europejska, Polska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście
Opis: Szanowni goście !!! W Styczniu restauracja Tatiana będzie nieczynna z powodu gruntownego remontu kuchni. Zapraszamy ponownie w miesiącu Lutym. Zespół Restauracji Tatiana.
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa święta, jedzenie przeciętne zdecydowanie nie warte swojej ceny. Uwaga w restauracji są tolerowane zwierzęta

Dziękujemy, Piotr F

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Polecam serdecznie! Kuchnia pyszna, obsługa na najwyższym poziomie i bardzo klimatyczny wystrój. Piękna zastawa stolowa

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, agatek10
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiłem tutaj przypadkiem. Bardzo smaczne zaskoczenie. Wyjątkowe smaki. Sałatka z owczym serem, zupa z botwinki. Proste dania. Świetnie wykonane. Bardzo ciekawe dodatki. Owczy ser z Podhala. Baaardzo polecam! Pani Kelnerka kompetentna/profesjonalna, miła. Coraz trudniej spotkać pracowników restauracji z takim naturalnie życzliwym podejściem.

Dziękujemy, rados_aws450
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo profesjonalna obsługa, czysto, miło. Na powitanie chleb wypiekany na miejscu. Jedzenie pomysłowe, świeże , zdrowe, ładnie podane. Na pewno wrócę!

Dziękujemy, KatarzynaB3572
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam. Miłe wnętrze, przyjemna obsługa. Polecam tatara na przystawkę, był naprawdę wyśmienity. Kaczce czegoś brakowało ale była również dobra. Dobry wybór win. Szkoda tylko że Pani kelnerka przyniosła gazową wodę i zabrała zakrętkę... poza tym ok. Polecam.

Dziękujemy, ssgg4

Restauracja Tatiana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Tatiana? Podziel się wrażeniami!