“Dla młodzieży ok.”
Klub Panorama — recenzja

Klub Panorama
Nr 72 wśród 427 Restauracje (Katowice)
Kuchnie: Włoska, Śródziemnomorska, Środkowowschodnia, Polska, Środkowoeuropejska
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
Opis: Lokal zawdzięcza swą nazwę wydawanemu na Śląsku za czasów PRL tygodnikowi. W latach `70 i `80 „Panorama” była swoistym „oknem na świat” – czasopismem tworzonym na przekór surowym socjalistycznym kanonom. W zgodzie z duchem naszego patrona – nie zważając na oficjalne trendy, w opozycji do fast foodów i śmieciowego jedzenia i sterylnych wnętrz, które zabijają klimat – tworzymy lokal, w którym znajdziecie… …COŚ DLA CIAŁA… Przyjdźcie do nas zasmakować naszych specjałów – „Kokotę na szpinaku”, „Zupę Mańki z Mleczarni”, czy też skosztować „Placka pod specjalnym nadzorem”. Jeżeli nie wiecie, co z bogatej oferty wybrać – spytajcie naszych kelnerów i barmanów – są zawsze do Waszej dyspozycji. Zostańcie dłużej i spróbujcie naszego piwa z kija, bądź bogatej oferty drinków. …i COŚ DLA DUCHA… Starannie dobieramy muzykę prezentowaną w naszym lokalu, by tworzyć atmosferę, która przyciąga i absorbuje. Regularnie organizujemy koncerty na żywo. W Panoramie można posłuchać zarówno młodych, obiecujących muzyków, jak i tych bardziej doświadczonych i popularnych. Kryterium doboru artystów mamy jedno – prezentujemy tylko dobrą muzykę!
Zrecenzowano 9 sierpnia 2018

Byliśmy tam kilka razy, miejsce jest fajne ale latem, można posiedzieć na ogródku. Jedzenie w porządku ale bez szału, nic nas szczególnie nie zachwyciło. Wydaje mi się, że ceny trochę za wysokie. Ale będziemy tam czasem zaglądać bo mamy niedaleko.

Dziękujemy, katowiczanie2018

Zrecenzowano 31 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

W Panoramie zjadłam roladę z kluskami śląskimi i modrą kapustą. Porcja była duża, a samo danie przepyszne. Inne dania równie dobrze wyglądały i smakowały współbiesiadnikom. Lokal ma ciekawy wystrój, PRL-owskie meble oraz duży ogródek na zewnątrz.

Dziękujemy, Dominika T
Zrecenzowano 10 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce, pyszne jedzenie oraz przytulne wnętrze. Moja ulubiona restauracja w Katowicach.

1  Dziękujemy, Kinga K
Zrecenzowano 3 października 2017 z urządzeń przenośnych

Z dała od centrum, idealna na luźne spotkanie przy piwie i dobrym jedzeniu, obsługa bez zarzutu, świetna w słoneczne dni - wiele miejsc na zewnątrz, polecam

Dziękujemy, Magdalena K
Zrecenzowano 11 września 2017 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne wnętrze, miła obsługa, dobre jedzenie bez chemii. Smaczna pizza w jadalnych miskach na sos (chociaż bardziej polska niż włoska). Dania obiadowe dla łasuchów. Pyszne naturalne lody. Duży wybór piw, mocniejszych alkoholi ale też fikuśnych herbat smakowych na ciepło i lemoniada. Lokal położony na skraju lasu więc po pysznym posiłku można iść na relaksujące spacer. Duży ogródek. Fajne miejsce spotkań.

Dziękujemy, Małgorzata T

Klub Panorama — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Klub Panorama? Podziel się wrażeniami!