“Pychaaaa”
Klub Panorama — recenzja

Klub Panorama
Nr 72 wśród 427 Restauracje (Katowice)
Kuchnie: Włoska, Śródziemnomorska, Środkowowschodnia, Polska, Środkowoeuropejska
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
Opis: Lokal zawdzięcza swą nazwę wydawanemu na Śląsku za czasów PRL tygodnikowi. W latach `70 i `80 „Panorama” była swoistym „oknem na świat” – czasopismem tworzonym na przekór surowym socjalistycznym kanonom. W zgodzie z duchem naszego patrona – nie zważając na oficjalne trendy, w opozycji do fast foodów i śmieciowego jedzenia i sterylnych wnętrz, które zabijają klimat – tworzymy lokal, w którym znajdziecie… …COŚ DLA CIAŁA… Przyjdźcie do nas zasmakować naszych specjałów – „Kokotę na szpinaku”, „Zupę Mańki z Mleczarni”, czy też skosztować „Placka pod specjalnym nadzorem”. Jeżeli nie wiecie, co z bogatej oferty wybrać – spytajcie naszych kelnerów i barmanów – są zawsze do Waszej dyspozycji. Zostańcie dłużej i spróbujcie naszego piwa z kija, bądź bogatej oferty drinków. …i COŚ DLA DUCHA… Starannie dobieramy muzykę prezentowaną w naszym lokalu, by tworzyć atmosferę, która przyciąga i absorbuje. Regularnie organizujemy koncerty na żywo. W Panoramie można posłuchać zarówno młodych, obiecujących muzyków, jak i tych bardziej doświadczonych i popularnych. Kryterium doboru artystów mamy jedno – prezentujemy tylko dobrą muzykę!
Zrecenzowano 31 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Panorama nigdy nie zawodzi, co zamówisz pycha!!! Ale jeden kucharz w piątek, na koniec wakacji, gdzie na dworze upał, pełna knajpa i czekanie na zamówienie ok godziny lub więcej?:( średnio.. mimo to i tak będę tam chodziła:)

Dziękujemy, prymcia

Zrecenzowano 17 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

witam
Najczęście zaglądam tu na bajeczne placki w opcji x2, pierogi ze szpinakiem oraz pizzę, ktora jest wyjątkowa smaczna. Chociaz próbowałem mielonych i są nie mniej dobre. Latem na powietrzu wszystko smakuje lepiej a wnètrze wygląda jak tytuł tego miejsca z lat 80tych.
Polecam bo i obsluga miła i szybka.

Dziękujemy, Tomasz I
Zrecenzowano 2 sierpnia 2017

Jak w tytule,-blisko lasu,można było przyjść ze zwierzakiem-miski z wodą prawie przy każdym stole na zewnątrz,smacznie choć niezbyt tanio,ale raz na jakiś czas..czemu nie?

1  Dziękujemy, Barbara S
Zrecenzowano 23 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Fajny pomysł na powrót do przeszłości. Smaczna, szybka i w dobrych cenach kuchnia. Ciekawe nazwy dań. Przyjemna okolica, stoliki na zewnątrz praktycznie w lesie, jest klimat.

Dziękujemy, dede_ee1
Zrecenzowano 17 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Super klimat, muzyka także na żywo (chodź nie codziennie) i świetna kuchnia w okolicy nie ma chyba lepszej.
Do tego ciekawe napoje.
Lokalizacja tak blisko lasu sprawia że można naprawdę odpocząć w fajnym otoczeniu.

Dziękujemy, rupert12pl

Klub Panorama — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Klub Panorama? Podziel się wrażeniami!