“Szybko, smacznie, niedrogo”
Bistro Na Francuskiej — recenzja

Bistro Na Francuskiej
Nr 275 wśród 495 Restauracje (Katowice)

Smaczne, świeże jedzenie. Parę dań w stałym repertuarze, a do tego codziennie inne dwie zupy i trzy/cztery drugie dania do wyboru.
Porcje obfite, ceny przystępne.
Minus za plastikowe jednorazowe sztućce, które z ekologią niewiele mają wspólnego.

Dziękujemy, 864markusw

Zrecenzowano 18 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Cześć stałego menu i codziennie nowe propozycje. Ceny bardzo przystępne i jedzenie jest smaczne i świeże. Dzisiaj jadłem zupę fasolową i filet z dorsza i wszystko było smaczne. Polecam

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 75skala
Zrecenzowano 12 sierpnia 2017

Miejsce, gdzie często stołowałam się, studiując. Posiłki są dobre, "fastfoodowe", TANIE. Można całkiem, całkiem się nasycić, za przystępną cenę. Częste promocje ;)

Termin wizyty: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, optymisttyczna
Zrecenzowano 10 kwietnia 2017

Bardzo fajna opcja na szybki i tani obiad. Jedzenie smaczne, porcje duże. Obsługa miła. Czasem trudno o miejsce ze względu na niewielki rozmiar lokalu, ale taki jego urok :) Minusem mogą być jedynie jednorazowe sztućce.

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, szafa1983
Zrecenzowano 25 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie, uśmiechnięta załoga i świetny klimat.
Polecam każdemu kto będzie w Katowicach, nieważne czy jesteś tu przejazdem czy też mieszkasz w okolicy.

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, Eryk C

Bistro Na Francuskiej — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Bistro Na Francuskiej? Podziel się wrażeniami!