Katowice

Zrecenzowano: 1 września 2018
dariao2003
Mysłowice, Polska

Zrecenzowano: 2 listopada 2018

Generalnie jeżdżę już od paru lat, głównie po pieczywo. Na miejscu można znaleźć również warzywa/owoce/mięsa jak również garmażerkę a nawet zjeść na miejscu.

Ceny niektórych towarów absurdalnie wysokie nieadekwatne do jakości/wielkości porcji. Mimo nazwy BIO nie wszystko jest "ekologiczne". Myślę że warto odwiedzić przynajmniej raz i się przekonać a nuż tak jak jak będziecie wracać ;)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Seb_XYX
Zrecenzowano: 1 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bazar duży, jest wybór w jedzeniu lecz za drogo. Ceny niewarte towaru. Najlepsze co jadlam z tego bazaru to orzeszki laskowe. Pychota

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, dariao2003
Zrecenzowano: 18 października 2016 z urządzeń przenośnych

Wielki wybór produktów ekologicznych, ciągle nowości. Nigdy sie nie zawiodłam , można degustować. Na bazarze jest także mała wegańska restauracja, wyśmienite i wymyślne dania. Uwielbiam także stoiska ze słodyczami , baklawy, torciki i ciasta czekoladowe!! Gorąco polecam to miejsce, na zakupy, a także lunch!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
2  Dziękujemy, zuzkaakluska
Zrecenzowano: 3 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Aż bije po oczach
Naciąganie ludzi w butelkę ile wlezie na każdym kroku.
Wystarczy napis eko a ludzie już wilogtnieja z zachwytu .
Naprawdę byłem tam raz i jedyne co było warte zakupy to wyroby z dziczyzny bo cała reszta nastawiona na elitę która jest nieswiadoma tego jak bardzo przepłaca.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2016
6  Dziękujemy, _ukasz_881
Zrecenzowano: 24 kwietnia 2016

Od ponad roku jestem fanką BioBazaru. Staram się być na nim przynajmniej dwa razy w miesiącu. Szkoda, że jest czynny tylko jeden dzień w tygodniu.
Jest tam duży wybór warzyw, tam bez problemu dostałam produkty takie jak topinambur, czosnek niedźwiedzi, skorzenerę. Bardzo duży wybór mąk, kasz, bakalii bezsiarkowych. Jest stoisko z pysznym sokiem tłoczonym na zimno, jabłkowym lub jabłkowo - buraczanym. Polecam dwa stoiska z witaminami i innymi specyfikami dla zdrowia. Warty odwiedzenia jest też bar, polecam przyjść tu na śniadanie. Jadłam między innymi ciasto ,,Bezsernik" Pyszny!

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2016
1  Dziękujemy, barbarasM895DX