Przyjemny lokal dla graczy

Zrecenzowano: 6 grudnia 2017
zajoobe
Rybnik, Polska
Całkiem całkiem

A więc moim zdaniem elegancko, czysto, przyjemnie, ciekawe menu. Obsługa średnia. Fakt, faktem że... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 lutego 2017
MADblaze
Bytom, Polska

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Nie polecam, z trzema koleżankami poszłam tam z okazji urodzin. Kiedy podeszłam do kasy okazało się że bez 4 dowodów nie sprzedadzą nam alkoholu (2 z nas nie miały 18 lat, a ja z koleżanka tak, a gdy pani sprawdzała nam dowody zrobiła niezbyt miła minę zauważając że jesteśmy „świeżo” po urodzinach ) więc stwierdziliśmy że zamówimy dla nich bezalkoholowe. Pani jednak powiedziała, że nie może im sprzedać nawet herbaty, ponieważ jest to lokal od 18 roku życia (oczywiście informacji o tym nigdzie nie widziałyśmy) i że musi nas wyprosić. Tylko mam pytanie: czemu w takim razie są opcje bezalkoholowe ? Może mi ktoś wytłumaczyć ? Bo ja byłam wściekła. Chciałam miło spędzić urodziny z koleżankami a tymczasem zostałyśmy wyproszone z lokalu... Powiem tak: atmosfera super, szkoda że obsługa średniawa

Dziękujemy, kinga1234567
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Świetne miejsce dla graczy zarówno cyfrowych jak i analogowych ;) Można pograć w kultowe gierki na Nintendo, a także w ulubione planszówki (a wybór jest szeroki). Bardzo klimatyczny wystrój oraz świetne drinki. Polecam szczególnie arbuzowy i kokosowy. Ciekawe miejsce na gastromapie Katowic.

Dziękujemy, Ewa W
Zrecenzowano: 10 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Barmanka rozlała pół drinka i kazała zapłacić za całość.. już tu nie wrócę. Nie polecam stanowczo...

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
11  Dziękujemy, Curious24868682783
Zrecenzowano: 5 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Jestem wielkim fanem gier i dla mnie taki pub to coś wyjątkowego. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Można tutaj napić się drinka oraz pograć w gry planszowe, na automatach i na konsolach (bez PlayStation)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
1  Dziękujemy, RadosnyTomasz
Zrecenzowano: 6 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemny lokal dla ludzi lubiących integracje, wszelkiego rodzaje gry planszowe i konsolowe. Idzie się przyjemnie rozerwać. Ciekawe piwa i oryginalna karta drinków. Na minus mogę jedynie zaliczyć pady do konsoli. Bardzo zmęczone i ciężko na nich pograć.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2017
Dziękujemy, zajoobe