“Super !”
Cafe Byfyj — recenzja

Cafe Byfyj
Nr 2 wśród 14 Desery (Katowice)
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018

Jedno z moich ulubionych miejsc w Katowicach. Fantastyczne ciasta, torty i drożdżówki. Pyszna rolada z kluskami i modrą kapustą- polecam. Polecam tort orzechowy z gruszką.
Miejsce, które warto odwiedzić nie tylko ze względu na kuchnię ale również klimat dzielnicy Nikiszowiec.

Dziękujemy, Ania955

Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tutaj w niedzielę, ludzi baaaardzo dużo wiec i problem z siedzeniem był ale po jakimś czasie nam się udało. Zamówiliśmy sobie kawkę oraz kompocik o do tego ciasto bezowe z owocami magia przepyszne bardzo ładna zastawa co od razu pięknie wyglada na zdjęciach wiec jeżeli ktoś lubi #fodporn i ładne kompozycje na zdjęciach to jak najbardziej można tam zawitać. No i okolica, piękny nikiszowiec jak wehikuł czasu polecam

Dziękujemy, Nadia L
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam z całego serca, wrażenia kulinarne i przyjemnosc na najwyższym poziomie. Dania wyśmienite, wyszukane a zarazem cudnie proste, desery na bajeczne obsługa idealna. Pozdrowienia dla Pani Pauliny :)

Dziękujemy, Magdalena K
Zrecenzowano 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

10 zł za szklankę lemoniady gdzie jest woda, cytryna, mięta i trochę lodu? ALBO 32 zł za zestaw rolada, kluski śląskie, modra kapusta? Lekka przesada z tymi cenami... Inne rzeczy w podobnych zbyt wysokich cenach, ale skoro takie tłumy ludzi, to trzeba ich łupić po kieszeniach. Ja już tam nie wrócę!! Pod kogo takie ceny w tych familokach? Chyba pod Rych górników i to tych dobrych!!

1  Dziękujemy, Karol M
Zrecenzowano 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wydaje mi się, że te wysokie oceny wynikają z faktu, że Cafe Byfyj zapewnia klientom podróż w czasie. I to oczywiście nic złego. Jest to w istocie wyjątkowe miejsce, w którym czas sie zatrzymał i można poczuć ducha przeszłości. W tym samym klimacie jest też oferta gastro. Desery piękne, wyglądające jak żywcem wyjęte z talerzy naszych rodziców. No jest tu klimacik i pewnie dlatego miejsce przyciąga tłumy. Warto zobaczyć.

Dziękujemy, Beata R

Cafe Byfyj — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Cafe Byfyj? Podziel się wrażeniami!