Katowice

“Negatywnie zaskoczony”
Villa Gardena — recenzja

Villa Gardena
Nr 40 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Okolica: Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
Okolica: Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
Zrecenzowano 6 września 2019

Piękne otoczenie parku, ładna pogoda, elegancko przygotowane stoły i ciekawa karta skusiły mnie (mimo że nie byłem specjalnie głodny) aby spróbować śledzia w śmietanie.
Najsmaczniejszy był ... chleb z masłem ( podobno z własnego wypieku). Rozczarował mnie śledź wyciągnięty z zalewy octowej który smakował jak wyciągnięty z opakowania taniego marketowego producenta przekąsek rybnych (fuj !)
Pozostałe dodatki w postaci gęstej śmietany , czerwonej cebuli oraz winnego jabłka mimo że były pyszne nie obroniły filetu śledziowego. Spodziewałem się wymoczonego mięsistego matiasa, a dostałem ....

Może to tylko przypadkowa wpadka, ale tuż obok odkryłem wyśmienitą restaurację Kuchnia Otwarta która zrekompensowałą mi niesmak po filecie śledziowym.

Dziękujemy, Maciej1964
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: grupaptwp, Kierownik, Villa GardenaOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Panie Macieju.
Dziękujemy za wizytę w VIlla Grdena i opinię.
Żałujemy tylko że nasz doskonały śledź z Bornholmu nie przypadł Panu do gustu. Na szczęście nie korzystamy z "tanich marketów" więc śmiało możemy zaprosić Pana na kolejne odwiedziny do Parku Śląskiego do VIlla Gardena, aby mógł Pan zmienić zdanie o naszych produktach i daniach.
Zapraszamy.

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Świetne miejsce ! Jedzenie na najwyższym poziomie. Warto zaznaczyć ,że jakość produktów jest naprawdę wysoka. Obsługa profesjonalna ! Miejsce ma swoj klimat i tworzy niesamowitą atmosferę. Najlepsza restauracja na Śląsku !

1  Dziękujemy, lidkaol
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: grupaptwp, Kierownik, Villa GardenaOdpowiedź udzielona 16 sierpnia 2019

Serdecznie dziękujemy za opinię i ocenę.
Bardzo cieszy nas fakt że najważniejszy dzień w Państwa życiu mogliście spędzić w Villa Gardena pod naszą opieką.
Serdecznie zapraszamy do kolejnych odwiedzin, już teraz jako mąż i żona :)

Zrecenzowano 27 lipca 2019

Swietna, kameralna restauracja z doskonałą kuchnią. Duży plus za rzadko spotykane polskie wina. Polecam

1  Dziękujemy, Paweł K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: grupaptwp, Kierownik, Villa GardenaOdpowiedź udzielona 7 sierpnia 2019

Dziękujemy, zapraszamy ponownie na kolejną odsłonę menu - jesiennego.

Zrecenzowano 17 lipca 2019

Z czystym sumieniem mogę polecić tą restaurację jeśli ktoś lubi smacznie zjeść. Degustacja menu oraz degustacja win była naprawdę udana, każde danie zaskakiwało nas wyglądem oraz smakiem a dopełniało to odpowiednie dobrane wino do posiłku. Dania nie są duże ale dzięki temu można spróbować każdego i zjeść ze smakiem coś, czego nie je się na codzień. Suma sumarum po 5 daniach i 3 przekąskach wyszliśmy najedzeni do syta. Ceny nie są najtańsze ale za jakość trzeba zapłacić :) Dodatkowym atutem jest na pewno klimatyczny wystrój restauracji oraz bardzo sympatyczna obsługa, która zna się na tym co robi. Na pewno odwiedzimy tą restaurację jeszcze nie raz.

Dziękujemy, Basia11115
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: grupaptwp, Kierownik, Villa GardenaOdpowiedź udzielona 18 lipca 2019

Pani Barbaro.
Serdecznie dziękujemy za ostatnią wizytę i tym samym za opinię i ocenę.
Cieszy nas taka świadomość Gości na temat cen, jakości i całości funkcjonowania restauracji.
Raz jeszcze dziękuje w imieniu całego zespołu tworzącego Villa Gardenę.
Zapraszam ponownie.

Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

To restauracja z kategorii "Mini porcyjka za maxi cenkę", których na szczęście w Katowicach już praktyczne nie ma. Policzki, golonka, łosoś, sandacz i pierożki- to wszystko smaczne (wyrazy uznania dla kucharza), jednak ilość na talerzu przyprawiła mojego syna o śmiech przez łzy. Za takie pieniądze, tak być nie powinno i dlatego nie wrócimy już do Villa Gardena.
Daję po gwiazdce za smak potraw, jakość obsługi oraz za wystrój lokalu.

Dziękujemy, arturo1107
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: grupaptwp, Kierownik, Villa GardenaOdpowiedź udzielona 15 lipca 2019

Szanowny Panie.
Na wstępie dziękujemy za wizytę w Villa Gardena, jednak bardzo dziwi nas opinia że porcję są "mini". ?
Owszem, przy Menu degustacyjnym, naturalnym jest że porcje są mniejsze właśnie po to aby móc zdegustować większej liczby dań z naszej regularnej karty menu - tym charakteryzuje się Menu degustacyjne.
Poza tym cena każdego regularnego dania jest adekwatna do jego rozmiaru, surowca, jego pochodzenia, techniki przygotowania i wielu wielu innych składowych.
Może jednak wróci Pan kiedyś do Villa Gardena, aby raz jeszcze spróbować i przeanalizować jakość naszych dań do ich ceny na którą składają się również takie elementy jak jakość serwisu, wystrój - o których sam Pan wspomniał.
Zapraszamy.

Villa Gardena — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chorzów, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Villa Gardena? Podziel się wrażeniami!