“Bardzo smacznie”
Bistro Pizza Bzik — recenzja

Bistro Pizza Bzik
Zamów online
Nr 95 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Okolica: Śródmieście
Okolica: Śródmieście

Odwiedziłam to miejsce za namową siostry i nie żałowałam decyzji. Byliśmy bardzo zadowoleni z obsługi, zaś dania podane przez kelnerkę aż parowały, musieliśmy moment odczekać by móc zjeść. Pomimo tego prezentacja oraz smak były nie do opisania. Pani Magda Gessler zrobiła tam robotę :)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, patrycjagorecka

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Jedzenie dobre: Karczek po amerykańsku, żeberka z przepisu Leona, pizza peperoni, sałatka ostre mango (chociaz tutaj ciężko było się tego mango doszukać). Niestety reszta już na minus. W restauracji strasznie ciepło (klima/nawiem działa chyba nad jednym stołem). Obsługa chaotyczna - dwie osoby przyszły ze sztućcami. Butelki z napojami pani przyniosła trzymając za końcówki szyjki (butelki otwarte)... Danie podane niestety nie w tym samym czasie. A na koniec coś mnie zaskoczyło (nie wiem jak to sobie wytłumaczyć): z kuchni wyszedł Pan w czarnych rękawiczkach (wydawało się że w nich pracuje w kuchni) i w tych rękawiczkach wszedł do ubikacji... (i wyszedł i poszedł do kuchni). Potem podczas płacenia przy ladzie pan był widziany bez rękawiczek ale sytuacja dziwna.... No i podczas płacenia pani nie była pewna co zamawialiśmy do picia.....

Dziękujemy, antonis1988
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Niestety nie polecam. Jedliśmy pizzę rafaello. Ciasto było bardzo cienkie i przypalone, a smakowało jakby piekarnik nie był nigdy myty. Bardzo się zawiedliśmy

Dziękujemy, Laura K
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jest bardzo smaczne. Polecam pizzę Bzik, ostra i pyszna, a jest jeszcze lepsza na zimno - zawsze bierzemy ją na wynos. Oboje z dziewczyną pokochaliśmy czosnkową. Jest chyba zapiekana w piecu z serem, a o jej jakości mogą świadczyć dwa fakty: często można było usłyszeć "to dzisiaj ostatnia", albo "już się skończyła" oraz to, że jej cena niestety mocno wzrosła ostatnimi czasy. Polubiliśmy też zapiekanki Pani Magdy. Zapiekanka z pasztetem i serem brzmi niepozornie, a robi robotę.

Niestety faktem jest, że w gorące dni, ciepło na zewnątrz i działający piec powodują okropny zaduch w lokalu. Niby jest ogródek, ale mały i można w nim palić, co przy takim ścisku powoduje, że nie czuć smaku jedzenia, a papierosa sąsiada. Polecałbym zrobić z tego ogródek dla niepalących - w końcu da się chyba powstrzymać przez godzinę od palenia, a jedzenie jest od smakowania.

1  Dziękujemy, Daniel K
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bzik jest małe u przytulne, bliżej mu jednak moim zdaniem do pizzerii niż bistra. Choć pieczeń z karty pani Magdy była przyzwoita a ziemniaki nawet i smaczne, dopiero pizza przekonała nas, że to był dobry wybór lokalu. Miła obsługa, szybko dostaliśmy nasze dania, mimo, iż byliśmy w porze niedzielnego obiadu. Pozytywne miejsce.

Dziękujemy, Ania_Gralewska

Bistro Pizza Bzik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sosnowiec, Województwo śląskie

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Bistro Pizza Bzik? Podziel się wrażeniami!