“Zdrowa Krowa na pewno nie zdrowa.”

Restauracja Zdrowa Krowa
Zamów online
Nr 289 wśród 495 Restauracje (Katowice)

Zamówiliśmy dwa burgery- wołowy i wege. Wołowy kotlet zimny w środku, wege po prostu zimny. Bułka pełnoziarnista chyba tylko z nazwy, zabarwiona karmelem do tego mokra, tak że można by nią wytrzeć stolik....Ziemniaczki chyba nie wiele mają wspólnego z ziemniakiem, bardziej z pulpą ziemniczaną. Jeśli ktoś lubi zimne, tluste jedzenie i mokrą bułkę na pewno znajdzie coś dla siebie. Bekon smaczny, bez zarzutów.

Dziękujemy, Agnieszka H

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo mały wybór wegetariańskich dań. Tylko jeden burger z kurczakiem. Jedzenie ok, ale bez szału. Jeden plus za duże porcje. Obsługa kiepska, niedouczona. Ogólnie przeciętnie

Dziękujemy, addtictedtotravel
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się do Zdrowej Krowy z nadzieją na świetny posiłek i pyszne burgery... i niestety pozostał nam duży niedosyt.

Powodem, dla którego udaliśmy się do Zdrowej Krowy była możliwość zamówienia burgera z bułką ketogeniczną, reklamowaną na Facebooku. Niestety, pomimo tego, że na naszym stoliku stała reklama ketoburgera, okazało się, że akurat nie ma możliwości jego zamówienia.

Na złożenie zamówienia czekaliśmy dobrych kilkanaście minut, choć restauracja nie pękała w szwach. Dopiero kierownik sali musiał zwrócić uwagę obsługującej nas Pani kelnerce, że powinna do nas podejść.

Okres od zamówienia do jego realizacji to kolejne trzydzieści minut czekania, choć nasze zamówienie obejmowało raptem dwa burgery i dwie wody.

Same burgery były smaczne. Niestety, burger z awokado zamiast bułki (którego zamówiliśmy, bo wobec braku upragnionej keto-bułki była to w zasadzie jedyna opcja na zjedzenie burgera akceptowalnego na keto-diecie) był po prostu mały. I nie chodzi nam tu o rozmiar „bułki” (to oczywiste, że zdobycie awokado o wielkości bułki do burgerów graniczy z cudem), ale o ilość dodatków, która okazała się po prostu mała.

Wyszliśmy nienasyceni i rozczarowani. Fakt, że mieliśmy wysokie oczekiwania, bo o Zdrowej Krowie słyszeliśmy wiele dobrego, ale niestety - opowieści przynajmniej w naszym przypadku okazały się niespełnione.

Dziękujemy, qbista
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Właśnie wyszliśmy z lokalu niestety głodni bo obsługa poinformowała Nas, że za chwilę maja duże zamówienie i nie ma szans zjeść. Nie za fajnie :/

Dziękujemy, jaroslawr364
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Burger strzał w 10, obsługa bardzo miła, czasami tylko trzeba było na nich dłużej poczekac, jedzonko do stolika przyszło bardzo szybko.

Dziękujemy, 123sandrag

Restauracja Zdrowa Krowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Zdrowa Krowa? Podziel się wrażeniami!