“Zawiedzione nadzieje”

Restauracja Zdrowa Krowa
Zamów online
Nr 289 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się do Zdrowej Krowy z nadzieją na świetny posiłek i pyszne burgery... i niestety pozostał nam duży niedosyt.

Powodem, dla którego udaliśmy się do Zdrowej Krowy była możliwość zamówienia burgera z bułką ketogeniczną, reklamowaną na Facebooku. Niestety, pomimo tego, że na naszym stoliku stała reklama ketoburgera, okazało się, że akurat nie ma możliwości jego zamówienia.

Na złożenie zamówienia czekaliśmy dobrych kilkanaście minut, choć restauracja nie pękała w szwach. Dopiero kierownik sali musiał zwrócić uwagę obsługującej nas Pani kelnerce, że powinna do nas podejść.

Okres od zamówienia do jego realizacji to kolejne trzydzieści minut czekania, choć nasze zamówienie obejmowało raptem dwa burgery i dwie wody.

Same burgery były smaczne. Niestety, burger z awokado zamiast bułki (którego zamówiliśmy, bo wobec braku upragnionej keto-bułki była to w zasadzie jedyna opcja na zjedzenie burgera akceptowalnego na keto-diecie) był po prostu mały. I nie chodzi nam tu o rozmiar „bułki” (to oczywiste, że zdobycie awokado o wielkości bułki do burgerów graniczy z cudem), ale o ilość dodatków, która okazała się po prostu mała.

Wyszliśmy nienasyceni i rozczarowani. Fakt, że mieliśmy wysokie oczekiwania, bo o Zdrowej Krowie słyszeliśmy wiele dobrego, ale niestety - opowieści przynajmniej w naszym przypadku okazały się niespełnione.

Dziękujemy, qbista

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Właśnie wyszliśmy z lokalu niestety głodni bo obsługa poinformowała Nas, że za chwilę maja duże zamówienie i nie ma szans zjeść. Nie za fajnie :/

Dziękujemy, jaroslawr364
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Burger strzał w 10, obsługa bardzo miła, czasami tylko trzeba było na nich dłużej poczekac, jedzonko do stolika przyszło bardzo szybko.

Dziękujemy, 123sandrag
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zdrowa krowa wcale taka zdrowa nie jest. Miałam kilka podejść do tego miejsca w różnym czasie. Uznając, że wtopa może zdarzyć się każdemu. Ale na 4 wizyty 4 razy coś nie tak? Lekka przesada.
1. wizyta - przyszliśmy grupą 4 osobową. Każdy z nas dostał jedzenie w innym czasie. Mój burger miał zamienione składniki o czym nie zostałam wcześniej poinformowana. Nikt nie zapytał o stopień wysmażenia, na końcu dostaliśmy jeszcze nie to danie które zamówiliśmy. Po poprawce składniki w środku różniły się od wpisanych w karcie. Taka niespodzianka. Zamiast roszponki, sałata strzępista. Pani nie poinformowała nas o możliwości dobrania dodatków, chociaż 2 osoby w naszym stoliku zostały poinformowane (możliwość doboru tylko dla wybranych?). Ten błąd udało się naprawić choć niechętnie ze strony obsługi. Dostałam łódeczki, spieczone z zwlewnątrz, surowe w środku. Jakość nie powalała- co drugi ziemniak miał czarne nadpsucia. Wszystko "zdrowo" pływało w tłuszczu.
2. wizyta - na zamówienie czekałam w lokalu prawie 2h. Później okazało się, że o moim burgerze po prostu zapomniano. Nie było słowa przepraszam, zniżki czy czegokolwiek. Dostałam danie zupełnie inne niż zamawiałam i znów nie ten stopień wysmażenia (standard w tym lokalu?). Dostałam również wyższy rachunek niż powinnam (byliśmy wtedy w 6 osób). Niesmak pozostał.
3. podejście - syf na stolikach masakryczny. Nikt ich nie mył, resztki jedzenia na blatach. Mikroskopijne danie, spalona bułka. Wymiana nastąpiła po godzinie czasu, który spędziłam w lokalu. Sosy przypominały te gotowce ze stacji benzynowych. Nie dostępne na stolikach. Tym razem zamówienie się zgadzało - sukces. Zostawiłam majątek jak za te dania, wyszłam nie usatysfakcjonowana.
4. próba ze zdrową krową to wynos.
Nie jest zaskoczeniem, że było źle. Czekałam na zamówienie prawie 3h, kiedy miało być dostarczone do godziny. Bułka stara, dodatki nie pierwszej świeżości. Zamiast zamówionych ziemniaczków, frytki. Reklamacji już nie uświadczyłam. Jedzenie wylądowało w koszu.

Wszystko co opisałam to moje doświadczenia z tym miejscem na przestrzeni 2 lat. Za każdym razem wiem jedno. Ceny są niewdekwatnie wysokie w stosunku do jakości i ilości jedzenia.

TRZY RAZY NIE.

Dziękujemy, Agata L
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Za dwa Kinder burgery w zestawie i lemoniadę policzono mi 68 zł. Poszłam z reklamacją że rachunek jest chyba zbyt wysoki. Poinformowano mnie, że nastąpiła pomyłka i że powinnam zapłacić kwotę 52 zł. Oddano mi różnice. Po powrocie do domu i sprawdzeniu menu na Internecie okazało się że powinnam zapłacić kwotę 41 zł!!!!
Można powiedzieć że dostali napiwek, ale to ja płacę i ustalam komu i ile dam.
OSZUŚCI.

Dziękujemy, olco1

Restauracja Zdrowa Krowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Zdrowa Krowa? Podziel się wrażeniami!