“Rozczarowanie”
Bar a Boo — recenzja

Bar a Boo

Skuszeni pozytywnymi opiniami, wielokrotnie z braku miejsc odsyłani z kwitkiem, w końcu udało nam się dostać do sławetnego Bar a Boo. Niestety dla mnie porażka, pizza jak z najtańszej sieciówki, lata świetlne od pobliskich pizzerni. Może miałam pecha, ale nie będę już tego sprawdzać.

Dziękujemy, anita0p

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miło oglądało się tam mecz, ceny przystępne a frytki bardzo dobre. Obsługa mógłby tylko troszkę częściej zajrzeć co się dzieje u góry.

1  Dziękujemy, Bodzio T
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizza w katowicach. Polecam również pyszne zupy sezonowe i lemeniade :) bardzo dobre desery.

Dziękujemy, 756agnieszkam
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super pizza i lokal przez co trzeba czasem poczekać dłużej na stolik. Kiedyś była bardziej starannie robiona ale mimo tego i tak jest bardzo dobra.

Dziękujemy, kamilkI2108AO
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z lepszych pizzerii w Katowicach, minimum w top 3. Nie zdarzyło się jeszcze, abyśmy wyszli niezadowoleni. Ostatnie odkrycie to Margherita. Jest obłędna w swojej prostocie! Bardzo polecam.

Dziękujemy, barteks715

Bar a Boo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Bar a Boo? Podziel się wrażeniami!