“bardzo dobre sushi”
Midori Sushi — recenzja

Midori Sushi
Zamów online
Nr 142 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Zrecenzowano 11 września 2019

Było bardzo smacznie. Zamówiliśmy zestaw sushi jak i krewetki w tempurze z własnym odbiorem. Wszystko zostało przygotowane na umówioną godzinę. Ceny również przystępne. Warto zaznaczyć, że lokal praktycznie serwuje dania tylko na wynos. Polecam!

Dziękujemy, JepJag

Zrecenzowano 21 grudnia 2018

Jak zawsze pysznie i świeżo. Polecam wszystkim. Fajne zestawy za rozsądną cenę. Warto wcześniej zamówić gdyż wieczorem mają pełno zamówień.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, karolinawiniarska88
Zrecenzowano 17 października 2018 z urządzeń przenośnych

Miałam okazję jeść sushi w wielu miejscach w Katowicach, jednak Midori najbardziej mi odpowiada. W lokalu co prawda nie ma miejsca na jedzenie na miejscu, krzesełka i stoliki są raczej przeznaczone do wygodnego oczekiwania na zamówiony zestaw niż do jego konsumpcji, nie jest to jednak problemem, gdyż panowie dowiozą sushi w wyznaczone miejsce. Dodatkowo ceny za podobne zestawy są niższe niż w innych susharniach. Zdecydowanie polecam!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, LadyDonnola
Zrecenzowano 27 maja 2018

Smaczne sushi z dowozem, bardzo punktualna dostawa. Bardzo dobre krewetki w tempurze, zestaw sushi również nam smakował, wszystko świeże i do tego malutkie buteleczki z sosem sojowym.Polecam.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Jolanta A
Zrecenzowano 30 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Sushi jak najbardziej na 5+, ceny bardzo przystępne. Zamawiajac sushi przez internet (przez inne portale) sugerowalabym uwagi lub prosby kierowac telefonicznie; kilka razy zdarzylo mi sie dopisywac w uwagach, by sushi nie mialo sezamu, ale niestety nikt sie do tego nie ustosunkowal.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, Pigsonthetrip

Midori Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Midori Sushi? Podziel się wrażeniami!