“Dobra kawa”
Synergia.dobre miejsce — recenzja

Synergia.dobre miejsce
Nr 1 wśród 17 Kawa i herbata (Katowice)
Opis: Synergia. dobre miejsce to przede wszystkim kawiarnia ale również małe bistro. . Naszą specjalnością jest kawa parzona za pomocą ekspresu ciśnieniowego i alternatywnych sprzętów. Korzystamy wyłącznie z ziaren jakości speciality, współpracujemy z najlepszymi kawiarniami, palarniami i baristami z polski i europy. Poza kawą proponujemy, śniadania, lunche i desery własnej roboty.
Zrecenzowano 5 września 2019

Kawiarnia, z bardzo dobrą kawą. Serwują również śniadania oraz lunche. Co prawda w okresie festiwalowym karta została zmodyfikowana i skrócona, lecz grzanka z hummusem i jajkami zasługuje na uwagę.
Smaczne desery, głównie vegan i glutenfree. Plus za katowicka kranówkę !

2  Dziękujemy, marcins421

Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Śniadanie, które zamówiliśmy było smaczne. Z dwóch pozycji: grzanka z bekonem i jajkiem w koszulce oraz tost francuski, zdecydowanie druga pozycja wygrywa. Tost francuski bardzo smaczny. Grzanka z jajkiem poprawna, ale bez efektu wow. Plus za kompostownik ❤️

Dziękujemy, ZuzaK5
Zrecenzowano 31 lipca 2019

Ciekawe miejsce położone blisko dworca PKP. Nie jest to typowa śniadaniownia, więc i ceny są trochę wyższe, ale naprawdę można się dobrze i smacznie najeść. Za około 21 zł dostałam duży talerz jajecznicy z sałatą i przepysznymi tostami z serem i ogórkiem kiszonym. Do tego aromatyczna kawa. Wystrój Synergii jest bardzo przyjemny dla oka. Całą atmosferę tego miejsca dopełniają uprzejmi i uśmiechnięci pracownicy. Serdecznie polecam.

Dziękujemy, Olga S
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Jeśli śniadanie to rano jest nawet miejsce do zaparkowania. Wszystko smacznie i szybko podane za rozsądne pieniądze. Bywa że siedzisz gorzej bo wygodne miejsca zajęte - nigdy nie jesteś sam. Godne polecenia.

Dziękujemy, robertrN1691QC
Zrecenzowano 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre miejsce na kawę, śniadanie, lunch. Wszystko smaczne i podane gustownie. Obsługa bardzo miła i sympatyczna. Polecam gorąco!

Dziękujemy, Mariusz K

Synergia.dobre miejsce — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Synergia.dobre miejsce? Podziel się wrażeniami!