Świetny wystrój

Bardzo duża dbałością o szczegóły! Pomieszczenie z bardzo fajnym klimatem, żywcem wyciągnięte z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 stycznia 2019
Q4917GFarturm
Chorzów, Polska
Mega PROSEKTORIUM

Polecam.100% Super wystrój, świetny klimat, mega zagadki, zajefajna zabawa. I co więcej pisać... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 listopada 2018
Robert Magdalen... H

Zrecenzowano: 29 stycznia 2017

Miejsce bardzo fajne, scenografia bez zarzutu. Za dużo nie mogę pisać, żeby nie zdradzać tajemnic, ale na pewno warto skorzystać, zwłaszcza gdy ma się bilet w prezencie , lub z groupona:), bo cena nie jest niska. Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2017
Dziękujemy, AZJtraveler
Zrecenzowano: 28 stycznia 2017

Móje pierwsze doświadczenie z grą typu "escape room". Zagadki dosyć trudne, ale w 4 osoby zdążyliśmy rozwiązać ostatnie zadanie w ostatniej minucie! :)

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2017
Dziękujemy, giluunia
Zrecenzowano: 2 grudnia 2016

Gra zrealizowana profesjonalnie i różnorodnie, ciekawe zagadki, charakterystyka obiektu i wstęp do gry.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2016
1  Dziękujemy, Jasio L
Zrecenzowano: 13 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Escape room z niesamowitym scenariuszem. Zagadki bardzo dobrze przemyślane następujące po sobie w logicznym ciągu. Polecam każdemu kto chce spędzić mile czas ze znajomymi.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2016
Dziękujemy, LukaszM84
Zrecenzowano: 20 września 2016 z urządzeń przenośnych

Jeden z lepszych jak nie najlepszy pokój w jakim byłam! Zarąbisty klimat i ciekawe zagadki. Polecam serdecznie!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
Dziękujemy, AlicjaPie