Świetny wystrój

Bardzo duża dbałością o szczegóły! Pomieszczenie z bardzo fajnym klimatem, żywcem wyciągnięte z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 stycznia 2019
Q4917GFarturm
Chorzów, Polska
Mega PROSEKTORIUM

Polecam.100% Super wystrój, świetny klimat, mega zagadki, zajefajna zabawa. I co więcej pisać... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 listopada 2018
Robert Magdalen... H

Zrecenzowano: 20 września 2016 z urządzeń przenośnych

Jeden z lepszych jak nie najlepszy pokój w jakim byłam! Zarąbisty klimat i ciekawe zagadki. Polecam serdecznie!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
Dziękujemy, AlicjaPie
Zrecenzowano: 20 września 2016 z urządzeń przenośnych

Chyba najlepszy pokój w którym byłem. Najciekawsze i najbardziej nieszablonowe zagadki. Świetnie i realistycznie utrzymany klimat pokoju. Polecam wszystkim!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, Szymon P
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Ciekawe zagadki manualne logiczne poszukiwania a nie durne szukanie kluczy jak w innych tego typu grach. Polecam super zabawa

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2016
1  Dziękujemy, kubak460
Zrecenzowano: 28 czerwca 2016

Fantastyczna zabawa. Doskonale zbudowany klimat grozy, a zarazem niezwykle pomysłowe łamigłówki , których rozwiązania rozpamiętywaliśmy jeszcze długo po grze. Możliwość skorzystania z pomocy prowadzące powoduje że gra nie zatrzymuje się w martwym punkcie z braku pomysłów działania. Dla mnie najlepsza atrakcja Katowic.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2016
1  Dziękujemy, marcinleti
Zrecenzowano: 29 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Doskonałe miejsce - jedna z najlepszych atrakcji Katowic! Wielki szacunek za scenografię; wszystko b a r d z o sugestywne. No i najważniejsze: wspaniałe łamigłówki, nieoczywiste, wywołujące emocje i wymagające współpracy całej grupy. Czekamy na nowe atrakcje Waszego Zespołu, bo gwarantują świetną zabawę.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2016
1  Dziękujemy, JusPik