Katowice

“Uwielbiam tam bywać”

Mount Blanc Pijalnia Czekolady
Nr 130 wśród 495 Restauracje (Katowice)

Lokalizacja nie jest najwspanialsza ze względu na fakt, iż często bywa tam bardzo tłoczno. W związku z dużym natężeniem gości Centrum Handlowego bywają problemy ze znalezieniem wolnego stolika, a obsługa ma duże problemy z utrzymaniem szybkiego tempa pracy. Dlatego też najprzyjemniej jest w niedziele niehandlowe kiedy nie ma w Centrum dużo ludzi i są tylko goście kawiarni czy kina. Co do serwowanego asortymentu to nie ma tu niczego, co nie smakowałoby wspaniale. Od lemoniady, soku ze świeżo wyciskanych owoców, latte, espresso i herbatę owocową przez desery lodowe i gorącą czekoladę na ciastach kończąc. Jako, że jestem wielbicielem słodkości jest jedna rzecz dla której zawsze będę tu przyjeżdżać nawet jeśli nic innego w karcie nie pozostanie: mój ukochany murzynek z gorącą czekoladą :-). Polecam każdemu wielbicielowi kakao.

Dziękujemy, grzegorz_1311

Zrecenzowano 24 listopada 2018

Miejsce przytulne, z wygodnymi fotelami. W środku w ogóle nie odczuwa się, że jest się w centrum handlowym. Przepyszne czekolady w wielu wariantach smakowych, na wybranej przez klienta bazie czekoladowej - czekolada mleczna, gorzka lub biała. Idealnie gęsta, idealnie doprawiona. Do każdej czekolady podane ciasteczko. Desery również bardzo dobre. Obsługa miła, pomocna i uśmiechnięta. Jak dla mnie jedno z najlepszych miejsc na wypicie gorącej czekolady.
Plus za zbieranie punktów payback.
Na tle konkurencji ta pijalnia czekolady/ kawiarnia wypada stanowczo lepiej!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Agata L
Zrecenzowano 18 października 2018

Dobre wyroby czekoladowe. Herbatka prima sort.W lokalu w środku przyjemnie nastrojowo jak na galerie handlową. Serdecznie polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Piotr C
Zrecenzowano 13 września 2018

Kolejna naj miejscówka.
Moja ulubiona lokalizacja jeśli mam ochotę na gorącą, płynną czekoladę.
Obsługa miła. Desery pyszne ;)

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, n0chee
Zrecenzowano 13 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszna czekolada na gorąco z lodami waniliowymi a dla męża ulubiony sorbet ....
Wszystko smaczne, ładnie i szybko podane, przez miła panią.
Polecamy,
A&T

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Czarownica222

Mount Blanc Pijalnia Czekolady — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Mount Blanc Pijalnia Czekolady? Podziel się wrażeniami!