“Szybko, a smacznie”

Krystynka Wraca z Wiednia Cafe
Nr 53 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Zrecenzowano 5 września 2019

Są sytuacje, kiedy mamy mało czasu, a chcielibyśmy zjeść dobry obiad. Znalazłem taka restauracje w centrum Katowic. Mieści się w niewielkiej odległości od Dworca PKP /500 m/. Za skrzyżowaniem ul.Kosciuszki z PCK, po prawej stronie idąc od Dworca, na parterze budynku nr 45 mieści się Restauracja Krystynka. Można wcześniej rezerwować stolik, można przyjść bez uprzedzania. Zamawia się wybrane dania przy bufecie, a obsługa je przynosi do stolika. Mając godzinę do odjazdu, można zjeść smaczny obiad z dojściem i powrotem do Dworca PKP. Może nie jest wykwintnie, ale czysto i miło. Korzystają z tej Restauracji pracownicy okolicznych firm i podróżni oczekujący na pociąg.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Marian Z

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy trochę przypadkiem i nie zawiedliśmy się. Faraffele smaczne, ładnie podane, aromatyczne i całkiem spore porcje. Obsługa bez zarzutu a ceny przystępne.

Dziękujemy, Tomasz I
Zrecenzowano 10 czerwca 2019

Bardzo dobre, proste jedzenie bez kombinowania :) plus za krótkie, stałe menu oraz za dania dnia - można sprawdzać na Facebooku.
Ceny przystępne; czas oczekiwania na jedzenie krótki; ładnie podane; spore porcje.
Duży plus za lemoniadę, która smakowała cytryną i owocami, a nie samą wodą z cukrem :)
Bez uwag co do jedzenia - na pewno jeszcze odwiedzimy to miejsce :)
Jednak... przydałoby się bardziej zadbać o czystość - trochę rzeczy do poprawy się znajdzie, zwłaszcza w ogródku.

1  Dziękujemy, MucioPucio
Zrecenzowano 24 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy ze znajomymi zupełnie przypadkiem w oczekiwaniu na inną rozrywkę. Dobre zaskoczenie! Przyjemne wnętrze, uśmiechnięta obsługa! Piliśmy tylko kawę- na prawdę dobrą!
Miłe miejsce! Wrócimy coś zjeść!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, kinjja
Zrecenzowano 1 października 2018 z urządzeń przenośnych

Dawno nie jadłam lepszego śniadania na mieście. Bogate menu i bardzo miła obsługa, a do tego klimat knajpki dają miejsce gdzie można by chodzić codziennie.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, Kasia R

Krystynka Wraca z Wiednia Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Krystynka Wraca z Wiednia Cafe? Podziel się wrażeniami!