Katowice

“Mega dobry i duży kebab”
Sevi Kebab Oriental — recenzja

Sevi Kebab Oriental
Nr 223 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Kuchnie: Turecka
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Co tu więcej mówić - kebab co prawda 19 zł, ale dawno nie jadłam tak dobrego. W tortilli, baranio-wołowy - polecam!

Dziękujemy, 879agatap

Zrecenzowano 2 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

W kategorii szybki kebab na mieście 4+. Do wyboru duży i mały. (Poza kebsami bogaty bufet z azjatyckim daniami.)
Wieloziarnista tortilla do wyboru, lekko podpieczony kurczak z kebaba, świeże surówki i dopełniający całości łagodny sos w wystarczającej ilości tak, aby nie rozmiękczył placka. Całość dobrze zapieczona, szybko podana - czego chcieć więcej od kebsa na szybko ;)

#localguides #letsguide #niedzielnyturystapl #fast-food #fastfood #kuchniaazjatycka #kebabkatowice #seviorientalkatowice #galeriakatowicka #gkfood #jedzeniewgaleriikatowickiej

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, NiedzielnyTurystaPL
Zrecenzowano 11 kwietnia 2017

Dobry kebab, bez rewolucji "po", przystępna cena , zawsze jakiś wolny stolik się znajdzie..polecam na wypady z kolezanką i z rodziną..

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, aniabasak99
Zrecenzowano 26 marca 2017

Zamówiłem sobie wraz z żoną makaron chński z kurczakiem w sosie pikantnym ,dostałem ten makaron w którym znajdowały się po 4 kawałki mięsa w w daniu dla jednej osoby,i było w niej dużo cebuli nie pokrojonej była w całości bo cebula jest tania to zamiast mięsa to dawają cebuli ani żadnego innego warzywa oprócz cebuli i jednego kąska czerwonej papryki oprócz tego wcale sosu nie było było troszeczkę pokropiony na wierzchu sosem i nie szło rozmieszać bo wśrodku już było suche nie dało sie to rady zjeść więc w restauracji SEVI KEBAB ORIENTAL oszukują ludzi a ludzie płacą i jedzą za sam makaron i cebulę i za 4 kawałki kurczaka

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, Henryk P
Zrecenzowano 15 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie jeden z najlepszych kebabów (ale ten wołowo-barani, nie kurczak). Bardzo dobry shish kebab, świeże i smaczne surowki oraz sosy. Nie polecam jednak chińszczyzny - tłusta i średnio smaczna. Mnóstwo glutsminianu sodu. Podsumowując - kebab w cieście i zwłaszcza shish TAK, podrabiana fast food chinszczyzna NIE.

Termin wizyty: styczeń 2017
1  Dziękujemy, Doppelganger666

Sevi Kebab Oriental — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gliwice, Województwo śląskie

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Sevi Kebab Oriental? Podziel się wrażeniami!