Katowice

“Ilość składników na pizzy to żart”
Basiliana Restaurant — recenzja

Basiliana Restaurant
Zamów online
Nr 49 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 6 września 2019

Pizza dobra, ale nie wybitna. Składników trzeba szukać z lupą.
Ilość nieproporcjonalna do ceny...
Nie polecam

Dziękujemy, sdamians

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa kelnerska na tragicznym poziomie, a pizza jak na Katowickie standardy to mierna. Byłam dwa razy i nigdy więcej, zwłaszcza, że po drugiej stronie ulicy jest len Arte....

Dziękujemy, tufrankee
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce, choć w środku jest bardzo ciasno. Miejsce ma jednak swój klimat. Pizza smaczna, cienkie ciasto, miła i sprawna obsługa.

Dziękujemy, Klaud_Ja92
Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce warte odwiedzenia. Ogródek duży i zawsze pełen ludzi. Smaczne jedzenie. Uczciwe produkty. Obsługa miła i pracowita. Szczerze polecam.

Dziękujemy, Aga_emem
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji jest ciasno i niestety siedzi się niekomfortowo, co wpływa na ogólną ocenę. Samo jedzenie bardzo przyzwoite, choć też nic wyjatkowego. Latem stoliki na zewnątrz zdecydowanie na plus!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, zycie_smakuje

Basiliana Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Basiliana Restaurant? Podziel się wrażeniami!