“Klimatyczne wnętrze, przemiła obsługa, świetna kuchnia.”
Dobra Karma — recenzja

Dobra Karma
Nr 82 wśród 352 Restauracje (Katowice)
Opis: Jesteśmy wegetariańską restauracja z kuchnią wg 5 przemian. Dobra Karma powstała z potrzeby serca, ducha i brzucha. Od lutego 2010 r. staramy się te potrzeby tutaj dobrze realizować – tworzyć miejsce przyjazne, gościnne, w którym nasi Goście mogą spotkać się z przyjaciółmi albo zaszyć się w jakimś kącie z kawą i książką :) Popracować albo odpocząć, w zależności od okoliczności. A że nade wszystko lubimy jeść i dzielić się dobrym, pożywnym jedzeniem staramy się DOBRZE KARMIĆ nie tylko na poziomie serca i ducha, ale też brzucha. Kuchnia wg Pięciu Przemian gwarantuje bardzo smaczne i zdrowe, zrównoważone posiłki. Oprócz kilku potraw zawierających ryby, wszystkie oferowane przez nas dania są wegetariańskie.
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 10
6 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Klimatyczne wnętrze, przemiła obsługa, świetna kuchnia.”
Zrecenzowano: 10 kwietnia 2017

Piętrowa restauracja wegańska, ciekawe wyposażenie. Obsługa super. Kuchnia świetna, duży wybór dań, czas oczekiwania przyzwoity, jedzenie smakowite.

• Data wizyty: kwietniu 2017
Dziękujemy, Halina B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kasia K, Właściciel, Dobra Karma, 12 kwietnia 2017
Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję i cieszymy się, że wszystko Pani odpowiadało :) Zapraszamy ponownie!
Napisz recenzję

16 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 10
“Fajny klimat :)”
Zrecenzowano: 4 kwietnia 2017

Zamówiona zupa(krem) kalafiorowa bardzo smaczna, fajnie przyprawiona jednak brakowało nam jakiejś wkładki-grzanki lub innego zapychacza. Pizza pyszna, aromatyczna jednak zdecydowanie za długi czas oczekiwania na nią i to bez "czekadełka". Zawiedliśmy się także małym wyborem i brakiem dań dnia na które liczyliśmy ( piątek po południu) niemniej polecamy spróbować nie tylko wegetarianom.

• Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, sosnaszyjesmacznie
Liczba recenzji: 7
6 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Klimatycznie, smacznie i spokojnie”
Zrecenzowano: 24 marca 2017

Zmęczony zatłoczonymi knajpkami w Katowicach, tutaj zawsze odnajduję coś smacznego, kojącą muzykę, świetny klimat i miłą obsługę. Bardzo polecam pizzę, makarony odrobinę mniej (ponieważ bez kompozycji mięsnych są dość ubogie). Warto spróbować pierogi i dania dnia. Wracam tu już od lat z narzeczoną, miejsce dobre na rozmowy w cztery oczy :)

• Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, Piotr D
Częstochowa, Polska
Liczba recenzji: 6
5 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 11
“Klimatyczne miejsce”
Zrecenzowano: 13 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Przyjazna atmosfera dzięki bardzo miłej, uśmiechniętej i pomocnej kelnerce oraz pyszna pizza i sok z brzozy, gorąco polecam !

Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, Paulina P
Liczba recenzji: 5
4 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Jedzenie dla ciała i duszy”
Zrecenzowano: 10 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce i pyszne jedzenie! Lubimy wpadać na obiady, pizze (wyborna) i makarony. Sałatkę tez jadłam i byla dobra.. tu dba się o to by jedzenie było dobrej jakości i smaczne! Slow food, kuchnia 5 przemian, wege i wegan.. kazdy cos znajdzie dla siebie.. ;)

Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, Magdalena Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kasia K, Kierownik, Dobra Karma, 15 lutego 2017
Bardzo nam miło, dziękujemy i zapraszamy ponownie! :)

Dobra Karma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Dobra Karma? Podziel się wrażeniami!