“Klimatyczne miejsce”
Dobra Karma — recenzja

Dobra Karma
Nr 85 wśród 359 Restauracje (Katowice)
Opis: Jesteśmy wegetariańską restauracja z kuchnią wg 5 przemian. Dobra Karma powstała z potrzeby serca, ducha i brzucha. Od lutego 2010 r. staramy się te potrzeby tutaj dobrze realizować – tworzyć miejsce przyjazne, gościnne, w którym nasi Goście mogą spotkać się z przyjaciółmi albo zaszyć się w jakimś kącie z kawą i książką :) Popracować albo odpocząć, w zależności od okoliczności. A że nade wszystko lubimy jeść i dzielić się dobrym, pożywnym jedzeniem staramy się DOBRZE KARMIĆ nie tylko na poziomie serca i ducha, ale też brzucha. Kuchnia wg Pięciu Przemian gwarantuje bardzo smaczne i zdrowe, zrównoważone posiłki. Oprócz kilku potraw zawierających ryby, wszystkie oferowane przez nas dania są wegetariańskie.
Zrecenzowano 13 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Przyjazna atmosfera dzięki bardzo miłej, uśmiechniętej i pomocnej kelnerce oraz pyszna pizza i sok z brzozy, gorąco polecam !

Dziękujemy, Paulina P
Napisz recenzję
Dobra Karma — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 10 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce i pyszne jedzenie! Lubimy wpadać na obiady, pizze (wyborna) i makarony. Sałatkę tez jadłam i byla dobra.. tu dba się o to by jedzenie było dobrej jakości i smaczne! Slow food, kuchnia 5 przemian, wege i wegan.. kazdy cos znajdzie dla siebie.. ;)

Dziękujemy, Magdalena Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kasia K, Kierownik, Dobra KarmaOdpowiedź udzielona 15 lutego 2017

Bardzo nam miło, dziękujemy i zapraszamy ponownie! :)

Zrecenzowano 6 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce wyjątkowe- spokojne, nastrojowe, urządzone ze stylem. Jedzenie bardzo dobre, porcja w zestawie dnia dość spora.
Pyszna kawa pięciu przemian i gorąca czekolada.
Obsługa uśmiechnięta i pozytywna.
Do wyboru sporo napojów zimnych i gorących, pizze, makarony, sałatki, pieczywko.
Przyjemna chillautowa muzyka.
Do wyboru sporo książek i czasopisma.
Minus za wybrakowane gry i ich małą ilość.
Miejsce zdecydowanie godne polecenia, miejsce z dobrą energią!

1  Dziękujemy, Mateusz F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kasia K, Właściciel, Dobra KarmaOdpowiedź udzielona 8 stycznia 2017

Bardzo dziękujemy za miłą, pozytywną recenzję! Faktycznie gry są trochę wybrakowane i zamierzamy powiększyć ich zbiór w najbliższym czasie :) Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 26 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu przypadkowo.
Urocze miejsce, fajna obsługa i pyszne jedzenie. Polecam. Pizza z serem i żurawiną wyśmienita

Dziękujemy, Korkaz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kasia K, Kierownik, Dobra KarmaOdpowiedź udzielona 8 lutego 2017

Bardzo dziękujemy za życzliwą recenzję i zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 1 listopada 2016

Jak dla mnie tylko pizza ponieważ nie jestem miłośnikiem wegetariańskiej kuchni. Pizza na specyficznym ale smacznym cieście. Smaczna z tuńczykiem lub ogórkiem kiszonym.

Dziękujemy, przemolowski

Dobra Karma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Dobra Karma? Podziel się wrażeniami!