“Przyjemnie!”
Dobra Karma — recenzja

Dobra Karma
Nr 85 wśród 359 Restauracje (Katowice)
Opis: Jesteśmy wegetariańską restauracja z kuchnią wg 5 przemian. Dobra Karma powstała z potrzeby serca, ducha i brzucha. Od lutego 2010 r. staramy się te potrzeby tutaj dobrze realizować – tworzyć miejsce przyjazne, gościnne, w którym nasi Goście mogą spotkać się z przyjaciółmi albo zaszyć się w jakimś kącie z kawą i książką :) Popracować albo odpocząć, w zależności od okoliczności. A że nade wszystko lubimy jeść i dzielić się dobrym, pożywnym jedzeniem staramy się DOBRZE KARMIĆ nie tylko na poziomie serca i ducha, ale też brzucha. Kuchnia wg Pięciu Przemian gwarantuje bardzo smaczne i zdrowe, zrównoważone posiłki. Oprócz kilku potraw zawierających ryby, wszystkie oferowane przez nas dania są wegetariańskie.
Zrecenzowano 6 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce wyjątkowe- spokojne, nastrojowe, urządzone ze stylem. Jedzenie bardzo dobre, porcja w zestawie dnia dość spora.
Pyszna kawa pięciu przemian i gorąca czekolada.
Obsługa uśmiechnięta i pozytywna.
Do wyboru sporo napojów zimnych i gorących, pizze, makarony, sałatki, pieczywko.
Przyjemna chillautowa muzyka.
Do wyboru sporo książek i czasopisma.
Minus za wybrakowane gry i ich małą ilość.
Miejsce zdecydowanie godne polecenia, miejsce z dobrą energią!

1  Dziękujemy, Mateusz F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kasia K, Właściciel, Dobra KarmaOdpowiedź udzielona 8 stycznia 2017

Bardzo dziękujemy za miłą, pozytywną recenzję! Faktycznie gry są trochę wybrakowane i zamierzamy powiększyć ich zbiór w najbliższym czasie :) Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!

Napisz recenzję
Dobra Karma — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 26 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu przypadkowo.
Urocze miejsce, fajna obsługa i pyszne jedzenie. Polecam. Pizza z serem i żurawiną wyśmienita

Dziękujemy, Korkaz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kasia K, Kierownik, Dobra KarmaOdpowiedź udzielona 8 lutego 2017

Bardzo dziękujemy za życzliwą recenzję i zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 1 listopada 2016

Jak dla mnie tylko pizza ponieważ nie jestem miłośnikiem wegetariańskiej kuchni. Pizza na specyficznym ale smacznym cieście. Smaczna z tuńczykiem lub ogórkiem kiszonym.

Dziękujemy, przemolowski
Zrecenzowano 25 października 2016

Żona mnie tu przyprowadziła, nie bez wahania, bo zna moje knajpiane obycie. Tu jednak nie było mego kapryszenia. Przede wszystkim pochwalić trzeba pomysł. Zarówno formę jak i treść. Nieco na uboczu w adaptowanym śląskim "familoku" powstał lokal dosyć oryginalny w swym prostym stylu i podwiązaniu się do śląskości (plakaty!).Kuchnia będzie się pewnie rozwijać ale fakt, że Karma trzyma się już dosyć długo, dobrze świadczy o właścicielach. Dodatkowy plus za miłą barmankę, którą okazałą się być sąsiadka ( tu nepotyzm chyba dozwolony!).

Dziękujemy, Anetka35
Zrecenzowano 16 października 2016

Dobra Karma to moje ulubione miejsce na dłuższe spotkanie ze znajomymi. Przytulna atmosfera i bardzo dobre jedzenie sprawiają, że miło spędza się tutaj czas. Szczególnie polecam przepyszne pizze (szkoda, że nie można ich zamówić do domu!) z niestandardowymi składnikami i na niestandardowym cieście. Wszyscy znajomi, których tutaj przyprowadzamy, są zachwyceni. Warto też spróbować pierogów, zup, kotletów z kasz (wszystkie dania są wegetariańskie).

Dziękujemy, matrioszki

Dobra Karma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Dobra Karma? Podziel się wrażeniami!