“Dobra Karma dobrze karmi”
Dobra Karma — recenzja

Dobra Karma
Nr 85 wśród 359 Restauracje (Katowice)
Opis: Jesteśmy wegetariańską restauracja z kuchnią wg 5 przemian. Dobra Karma powstała z potrzeby serca, ducha i brzucha. Od lutego 2010 r. staramy się te potrzeby tutaj dobrze realizować – tworzyć miejsce przyjazne, gościnne, w którym nasi Goście mogą spotkać się z przyjaciółmi albo zaszyć się w jakimś kącie z kawą i książką :) Popracować albo odpocząć, w zależności od okoliczności. A że nade wszystko lubimy jeść i dzielić się dobrym, pożywnym jedzeniem staramy się DOBRZE KARMIĆ nie tylko na poziomie serca i ducha, ale też brzucha. Kuchnia wg Pięciu Przemian gwarantuje bardzo smaczne i zdrowe, zrównoważone posiłki. Oprócz kilku potraw zawierających ryby, wszystkie oferowane przez nas dania są wegetariańskie.
Zrecenzowano 16 października 2016

Dobra Karma to moje ulubione miejsce na dłuższe spotkanie ze znajomymi. Przytulna atmosfera i bardzo dobre jedzenie sprawiają, że miło spędza się tutaj czas. Szczególnie polecam przepyszne pizze (szkoda, że nie można ich zamówić do domu!) z niestandardowymi składnikami i na niestandardowym cieście. Wszyscy znajomi, których tutaj przyprowadzamy, są zachwyceni. Warto też spróbować pierogów, zup, kotletów z kasz (wszystkie dania są wegetariańskie).

Dziękujemy, matrioszki
Napisz recenzję
Dobra Karma — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 21 września 2016

Miłe miejsce, fajna sielska atmosfera, ciekawy wystrój i pyszne jedzenie ( pizza na cieście z kaszy zaskoczyła!)

Dziękujemy, Sinusioda
Zrecenzowano 13 września 2016

Pizza cudowna, za każdym razem doskonała. Ciasto cieniutkie ale ze smakiem, skłądniki najlepszej jakości. Pizza nie dla smakoszy pizzy amerykańskiej ale dla osób ceniących zdrową przekąskę!

Dziękujemy, laislabonita_75
Zrecenzowano 15 maja 2016

Dobra Karma, to miejsce, do którego warto przyjść kilka razy, aby móc skosztować różnych posiłków czy po prostu spędzić tam czas z bliskim. Do tego wystrój lokalu jest wyjątkowy i tworzy szczególny, sympatyczny klimat. Są książki i gry planszowe. Czuję się tam komfortowo.
Jest to alternatywa od typowych fastfoodów jak i restauracji. Jedzenie jest smaczne, do tego w akceptowalnej cenie. Obsługa bez zarzutu. Sympatyczny jest gest podania chlebka z masłem czosnkowym, jako poczekajka przed daniem. Kiedyś pizza miała dość kiepskie ciasto, teraz się to poprawiło. Porcje całkiem spore.

Dziękujemy, Ikarus280
Zrecenzowano 11 marca 2016

Byliśmy całą rodziną w "Dobrej Karmie" tylko raz i niestety myślę, że ostatni raz..
Chcieliśmy spróbować czegoś nowego. Jedzenie średnie, według mnie przesolone.
Jadłam pizze z łososiem i po opinii koleżanki wg której pizza była genialna, poczułam wielkie rozczarowanie...
Obsługa... miła ale przede wszystkim skupiona na rozmowie między sobą i ze znajomymi.
Wszystko to byłoby do zniesienia ale najbardziej zaskoczył mnie nieprzyjemny zapach, duchota i ....brud!!!
Blat stołu przy którym siedzieliśmy na pietrze był BRUDNY!!!
Miałam wrażenie, że zaraz się do niego przylepię. Podłoga też dawno chyba z mopem się nie spotkała. Toaleta też nie była w lepszym stanie.
Myślę, że raczej nie odwiedzę drugi raz "Dobrej Karmy"....

1  Dziękujemy, Aleksandra B

Dobra Karma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Dobra Karma? Podziel się wrażeniami!