“kuchnia pięciu przemian? dlaczego nie!”
Dobra Karma — recenzja

Dobra Karma
Nr 83 wśród 351 Restauracje (Katowice)
Opis: Jesteśmy wegetariańską restauracja z kuchnią wg 5 przemian. Dobra Karma powstała z potrzeby serca, ducha i brzucha. Od lutego 2010 r. staramy się te potrzeby tutaj dobrze realizować – tworzyć miejsce przyjazne, gościnne, w którym nasi Goście mogą spotkać się z przyjaciółmi albo zaszyć się w jakimś kącie z kawą i książką :) Popracować albo odpocząć, w zależności od okoliczności. A że nade wszystko lubimy jeść i dzielić się dobrym, pożywnym jedzeniem staramy się DOBRZE KARMIĆ nie tylko na poziomie serca i ducha, ale też brzucha. Kuchnia wg Pięciu Przemian gwarantuje bardzo smaczne i zdrowe, zrównoważone posiłki. Oprócz kilku potraw zawierających ryby, wszystkie oferowane przez nas dania są wegetariańskie.
Świętochłowice
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 25
13 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 13
“kuchnia pięciu przemian? dlaczego nie!”
Zrecenzowano: 13 września 2016

Pizza cudowna, za każdym razem doskonała. Ciasto cieniutkie ale ze smakiem, skłądniki najlepszej jakości. Pizza nie dla smakoszy pizzy amerykańskiej ale dla osób ceniących zdrową przekąskę!

Data wizyty: wrześniu 2016

32 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 8
“Lubię tutaj wracać”
Zrecenzowano: 15 maja 2016

Dobra Karma, to miejsce, do którego warto przyjść kilka razy, aby móc skosztować różnych posiłków czy po prostu spędzić tam czas z bliskim. Do tego wystrój lokalu jest wyjątkowy i tworzy szczególny, sympatyczny klimat. Są książki i gry planszowe. Czuję się tam komfortowo.
Jest to alternatywa od typowych fastfoodów jak i restauracji. Jedzenie jest smaczne, do tego w akceptowalnej cenie. Obsługa bez zarzutu. Sympatyczny jest gest podania chlebka z masłem czosnkowym, jako poczekajka przed daniem. Kiedyś pizza miała dość kiepskie ciasto, teraz się to poprawiło. Porcje całkiem spore.

• Data wizyty: styczniu 2016
5 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Średnio...”
Zrecenzowano: 11 marca 2016

Byliśmy całą rodziną w "Dobrej Karmie" tylko raz i niestety myślę, że ostatni raz..
Chcieliśmy spróbować czegoś nowego. Jedzenie średnie, według mnie przesolone.
Jadłam pizze z łososiem i po opinii koleżanki wg której pizza była genialna, poczułam wielkie rozczarowanie...
Obsługa... miła ale przede wszystkim skupiona na rozmowie między sobą i ze znajomymi.
Wszystko to byłoby do zniesienia ale najbardziej zaskoczył mnie nieprzyjemny zapach, duchota i ....brud!!!
Blat stołu przy którym siedzieliśmy na pietrze był BRUDNY!!!
Miałam wrażenie, że zaraz się do niego przylepię. Podłoga też dawno chyba z mopem się nie spotkała. Toaleta też nie była w lepszym stanie.
Myślę, że raczej nie odwiedzę drugi raz "Dobrej Karmy"....

• Data wizyty: grudniu 2015
Dziękujemy, Aleksandra B
Katowice, Polska
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 4
4 recenzje(-i) restauracji
“Niemal same dobre wrażenia”
Zrecenzowano: 27 września 2015

Bardzo lubię to miejsce. Jeśli chodzi o jedzenie to jest w większości dobre, natomiast jajecznica z cukinią była pyszna. Nie przepadam za kotletami z kaszy, sos jest nieco mdły, smakuje czymś produkowanym przemysłowo. Są jednak i inne rzeczy, czasem bardzo smaczne.
Wielka zaletą jest atmosfera, niezobowiązująca. Wnętrze jest urządzone zbieraniną starych meblami, ale bez próby stylizacji na starodawny lokal. Są kanapy w które można się zapaść, ale jednocześnie stoliki przy których może usiąść większa ilość osób. Jest miejsce gdzie można z dziećmi się chwilę zająć, Nie jest to restauracja mająca ambicje bycia elegancka, ani modne bistro, ani jadłodajnio-stołówka, ale bardzo przyjemne miejsce, pozwalające i przyjemnie zjeść i napić się i porozmawiać i poczytać i popracować i odetchnąć.

• Data wizyty: sierpniu 2015
Dziękujemy, Bartłomiej S
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 8
8 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 8
“Szału nie ma”
Zrecenzowano: 16 września 2015 z urządzeń przenośnych

Odwiedzona leniwym popołudniem... Szału nie ma - potrawy mdłe i bez pomysłu... Kasza jaglana z indykiem curry taka dobie. Na mały głód ok ale trąci sieciówką niestety.

Data wizyty: wrześniu 2015
Dziękujemy, לוקאש נ
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kasia K, Kierownik, Dobra Karma, 8 lutego 2017
Ta recenzja dotyczy najprawdopodobniej innej Dobrej Karmy, ponieważ u nas, w Katowicach, nie podajemy i nigdy nie podawaliśmy mięsa. Musiała więc nastąpić pomyłka, . Bardzo proszę o zweryfikowanie, czy na pewno byli Państwo u nas i czy wystawiona ocena na pewno nas dotyczy :)

Dobra Karma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Dobra Karma? Podziel się wrażeniami!