Katowice

“Najlepsze śniadania! ”
Kafej — recenzja

Kafej
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonale śniadania. Tak naprawdę każda pozycja z karty jest warta uwagi. Kolejka może odstraszać ale naprawdę warto poczekać! Polecam

2  Dziękujemy, _ukaszg670

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce w Nikiszowcu dzielnicy Katowic. Można dobrze zjeść i popatrzeć na starą dzielnice . Dobre ciasta. Polecam to miejsce na rodzinną posiadówkę.

Dziękujemy, teresa p
Zrecenzowano 5 września 2019

W czasie festiwalowym mocno zatłoczone miejsce, długi czas oczekiwania na zamówienie. Ale warto! Pyszne jedzenie, duże porcje. Plus dla obsługi, która uwijała się w zabójczym tempie!

2  Dziękujemy, marcins421
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Moje ulubione miejsce w Katowicach. Bajgiel azjatycki, poezja. Duże porcje, czas oczekiwania umiarkowany, bold brew jabłkowa sztos.

Dziękujemy, zonajera
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Dawno nie jedliśmy tak dobrego śniadania!!!!
Czekaliśmy aż pół godziny, by zjeść,ale smak potraw nam wszystko wynagrodził!
Warto pamiętać,że nie ma tu typowej obsługi kelnerskiej:trzeba samemu zamówić w środku Kafej...a potem uzbroić się w cierpliwość... ;)
Czekając na śniadanie piliśmy pyszne kawy i lemoniadę.
Miejsce sprzyja luźnej atmosferze. Obsługa przemiła...tylko toaleta po schodach- w sumie #Katowice schodami stoją ;)
Miejsce obłędne i warte polecenia.
Nasza Trójka zajadała się śniadaniem polskim,jajkami w piekle oraz tostami francuskimi.

1  Dziękujemy, Agnieszka Z

Kafej — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Kafej? Podziel się wrażeniami!