“Pobyt w Kafeju”
Kafej — recenzja

Kafej
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce w Nikiszowcu dzielnicy Katowic. Można dobrze zjeść i popatrzeć na starą dzielnice . Dobre ciasta. Polecam to miejsce na rodzinną posiadówkę.

Dziękujemy, teresa p

Zrecenzowano 5 września 2019

W czasie festiwalowym mocno zatłoczone miejsce, długi czas oczekiwania na zamówienie. Ale warto! Pyszne jedzenie, duże porcje. Plus dla obsługi, która uwijała się w zabójczym tempie!

2  Dziękujemy, marcins421
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Moje ulubione miejsce w Katowicach. Bajgiel azjatycki, poezja. Duże porcje, czas oczekiwania umiarkowany, bold brew jabłkowa sztos.

Dziękujemy, zonajera
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Dawno nie jedliśmy tak dobrego śniadania!!!!
Czekaliśmy aż pół godziny, by zjeść,ale smak potraw nam wszystko wynagrodził!
Warto pamiętać,że nie ma tu typowej obsługi kelnerskiej:trzeba samemu zamówić w środku Kafej...a potem uzbroić się w cierpliwość... ;)
Czekając na śniadanie piliśmy pyszne kawy i lemoniadę.
Miejsce sprzyja luźnej atmosferze. Obsługa przemiła...tylko toaleta po schodach- w sumie #Katowice schodami stoją ;)
Miejsce obłędne i warte polecenia.
Nasza Trójka zajadała się śniadaniem polskim,jajkami w piekle oraz tostami francuskimi.

1  Dziękujemy, Agnieszka Z
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybralem sie do Kafeja w niedzielny poranek razem z moja dziewczyna. Byla to juz nasza kolejna wizyta w tym miejscu. Jedzenie jest bardzo dobre - Kafej oferuje szeroki wybór bajgli, tostow oraz roznych zestawow sniadaniowych. Wszysko smaczne, swierze i ladnie podane. Jedyne, co moim zdaniem jest do poprawy to jakosc obslugi. Podczas mojej ostatniej wizyty w tym miejscu, juz po zajeciu stolika i zaplaceniu rachunku (przed otrzymaniem posilku), pani z obslugi polozyla na naszym stoliku tabliczke z rezerwacja na godzine 9:30 (byla godzina 9:15). Po zwroceniu jej uwagi ze nie zdazymy zjesc Pani zasugerowala zmiane miejsca. Dobrze, ze bylo jakies wolne miejsce bo inaczej musielibysmy jesc na stojaco. Moim zdaniem zachowanie Pani z obslugi bylo nieodpowiednie i troche zalosne, biorac pod uwage jak pyszne jedzenie mozna zjesc w tym miejscu. Niemniej jednak polecam to miejsce na pyszne niedzielne sniadanie.

Dziękujemy, marcinkalinowski213

Kafej — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Kafej? Podziel się wrażeniami!