“Jest klimacik!”
Kafej — recenzja

Kafej
Nr 1 wśród 14 Desery (Katowice)

Idealne miejsce do spotkań ze znajomymi, ale też na samotny wypad. Trafiłam akurat na średnią obsługę, ale wnętrze i pyszna kawa mrożona mi to "wynagrodziły". Polecam!

2  Dziękujemy, kachasroka

Kierując się dobrymi opiniami wybraliśmy to miejsce na niedzielne śniadanie. Już chwilę po 10 lokal był pełny, więc mieliśmy wielkie oczekiwania co do tego miejsca. Niestety trochę się rozczarowaliśmy. Jajeczne burrito było przesolone, nic specjalnego. Natomiast pancake umiarkowane, spodziewałam się większej ilości owoców, a nie tylko w formie dekoracyjnej. Uważam, że ceny są zbyt wysokie. Myślałam, że będzie lepiej.

Dziękujemy, kwiatek_bratek
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018

Kawa, drinki, ciastka i pyszne śniadania podawane cały dzień! Wszystko w mega klimacie, w fajnym lokalu z miłą obsługą. Na najwyższe uznanie zasługują tosty francuskie z cynamonem i twarożkiem :)

1  Dziękujemy, Karolina J
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Kapitalne miejsce, pyszne bajgle, super kawa i ciasta, obsluga, ktora zawsze doradzi, a czesc deserowa ciekawa i niecodzienna : )

1  Dziękujemy, Mateusz K
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Kiedyś bym bardzo poleciła, teraz jedynie na kawę, bo jest naprawdę dobra. Zawsze zamawiam to samo i mam wrażenie ze na talerzu jest coraz mniej, a ceny jakby rosły...

Dziękujemy, dysju

Kafej — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Kafej? Podziel się wrażeniami!