“Ulubione sushi w Katowicach”
SAKANA SUSHI BAR — recenzja

SAKANA SUSHI BAR
Zamów online
Nr 18 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Zrecenzowano 13 września 2019

Świetny klimat, przemiła obsługa i co najważniejsze pyszne jedzenie. Sakana to pierwsze co przychodzi na myśl gdy nachodzi ochota na sushi.

Dziękujemy, Marcin1753
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: sakana1890, Kierownik, SAKANA SUSHI BAROdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Szanowny Panie Marcinie,
Dziękujemy za spotkanie i opinie o naszej restauracji
Nasi Sushi Master przygotuję pewno coś specjalnego na następna Pana wizytę
Zapraszamy

Zrecenzowano 13 września 2019

Najlepsze sushi jakie jadłam, polecam na spotkania z bliską osobą. Świetna obsługa oraz sushi masterzy, przede wszystkim Pan Marcin:—)

Dziękujemy, Szmirgli

Dziękujemy za przemiłe spotkanie
Zapraszamy serdecznie ponownie

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem u was pierwszy raz i nie ostatni tak dobrego sushi jak u was jeszcze moje podniebienie jeszcze nigdy nie zasmakowało wszystko przygotowywane przez kucharza, który stoi na przeciwko, można podglądać jak przyrządza daną rolkę sushi, porozmawiać, pośmiać się, pożartować wino serwowane tego wieczoru było niezwykle dobre - choya śliwkowa polecam spróbować! planuje w niedługim czasie wybrać się na ramen! myśle będzie równie smaczny co sushi

Dziękujemy, jvnkovvvlsky

Dziękujemy za przemiłe spotkanie i zapraszamy na RAMEN

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Plusy miejsca to pyszne zupy i sushi, ale minusem niestety jest jego wielkość. Rolki są malutkie, 6 kawałków to tak jak 3-4 w innych suszarniach, do tego nieadekwatne do ceny. Więc dla smaku warto ale patrząc na wielkość i ceny raczej będzie to miejsce tylko na zjedzenie zupy

Dziękujemy, Magda M

Szanowna Pani Magdo,
Uprzejmie dziękujemy za przesłaną opinię. Naszym motto jest balans smaków w przygotowywanych przez nas rolkach. W innych restauracji sushi rolki rzeczywiście są większe jednak ryż stanowi ogromna większość produktu co powoduje jego dominacje nad innymi smakami. Następnym razem prosimy także zwrócić uwagę na stosunek ryby/owoców morza do ilości ryżu w rolce
Zapraszamy

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Jedno z najlepszych sushi w Krakowie. Jedzenie bardzo dobre, świetna obsługa, piękny wystrój. Polecam!

Dziękujemy, Tosia321

SAKANA SUSHI BAR — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w SAKANA SUSHI BAR? Podziel się wrażeniami!