“Ciekawy przypadek”
Kofeina Mini — recenzja

Kofeina Mini
Nr 48 wśród 495 Restauracje (Katowice)

Trafiliśmy do Kofeiny z czystego przypadku - szukaliśmy miejsca, gdzie moglibyśmy zjeść przed dalszą podróżą. Zamówiliśmy pierogi, zupę porową z boczkiem (kelnerka poleciła), tortillę, lemoniadę i herbatę. Jedzenie było przepyszne, świeże, widać, że własnej roboty. Bardzo przyjemnie. Zapłaciliśmy tyle, ile zapłacilibyśmy w pizzerii. Byliśmy bardzo zadowoleni, a ta polecona zupa, była 100% w moim guście i od razu wygooglowaliśmy przepis na necie. Polecam.

Dziękujemy, Puripuri_89

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Śniadanie bardzo smaczne, jajecznica, frankfurterki. Wszystko ładnie podane, szybko. Jednak 50 zł za śniadanie dla dwóch osób bez napojów to uważam ze bardzo drogo. Nie chce podawać przykładów konkurencji ale można zjeść lepiej i dużo taniej w tych okolicach.

Dziękujemy, MaciekOzi
Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kawa i ciasta. Personel bardzo miły, wystrój minimalistyczny, całkiem przyjemne miejsce. Minusem są wysokie ceny. 70 zł za dwie kawy, dwa ciasta i sok to według moich doświadczeń z kawiarniami bardzo dużo. Mimo to polecam i chętnie wrócę tam na śniadanie lub lunch.

Dziękujemy, alicja_en
Zrecenzowano 5 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pycha, chrupiące pieczywo. Bardzo dużo składników i bardzo duża porcja. Smacznie i zdrowo, miejsce godne polecenia

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, arek880401
Zrecenzowano 28 września 2018 z urządzeń przenośnych

Kofeina zawsze na plus :) kawa przygotowywna przez wykwalifikowanych ludzi, co czuć. Ostatnio zapadł nam w pamięć swietny krem z buraka i polędwiczki,choć przy każdej wizycie wybierzemy coś, co zasługuje na polecenie. Pozdrawiamy załogę! :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, halinakownacka

Kofeina Mini — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Kofeina Mini? Podziel się wrażeniami!