“Pysznie !!!”

Nalesnikarnia Pod Belkami
Nr 138 wśród 495 Restauracje (Katowice)

Naleśnikarnia "Pod Belkami" w Katowicach znajduje się naprzeciw kina "Kosmos".Zawsze po seansie filmowym odwiedzam to miejsce.Jestem bardzo zadowolona z miłej ,kulturalnej obsługi,ale przede wszystkim z pyszności , które tam serwują.Duży wybór zup, a także drugich dań zadowoli każdego.Desery są również smakowite,a kawa aromatyczna .Kto lubi naleśniki znajdzie tutaj ich duży wybór, zarówno na słodko, jak i bardziej wytrawne.

Dziękujemy, jadwianna

Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa miła, lecz nie znająca kompromisu. Dla nich istnieją tylko odpowiedzi Tak lub Nie - trudno się dogadać o coś choć trochę odbiegające od menu.
Jedzenie w średniej jakości, zjadliwe. Desery nie pachną świerzością ale nie są stare. No i kawa - jedno słowo - LURA. Niby z ekspresu, jakie ziarna nie wiadomo, smak słabiutki. Może "barista" zawiódł.
Wystrój surowy, prosty, bez charakteru.
Podsumowując, można lepiej spędzić czas, lepiej zjeść, wypić lepszą kawę w ciekawszym miejscu w tej samej cenie.

Dziękujemy, MarC5n
Zrecenzowano 13 lutego 2019

W ciągu roku bywam kilkakrotnie " Pod Belkami" w Katowicach. Wczoraj zamówiłem ravioli ze szpinakiem. Otrzymane danie nie miało wiele wspólnego z typową potrawą kuchni włoskiej czego można by oczekiwać. Pierożki wykonane z grubego ciasta na słowiańskie pierogi podano mi podlane suto wodą z masłem, jak w byle jakiej jadłodajni. Ja tak nie lubię - może kucharz? Talerz przyozdobiony jakimś trudnym do zidentyfikowania zielskiem. Niestety restauracja nie nawiązuje do poziomu, od którego rozpoczęła swoją działalność. Przy moim stoliku rozchybotane wręcz niebezpiecznie krzesło a toaleta sprzątana była najprawdopodobnie poprzedniego dnia, jeśli nie wcześniej. Szkoda.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, podrurznik
Zrecenzowano 30 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Wnętrze dość przytulne obsługa bardzo miła. Zamówiliśmy pierogi z jagodami i naleśnika z włoskim nadzieniem. W pierogach jak dla mnie trochę za grube ciasto i pewnie mrożone jagody z zeszłego roku albo z zamrażarki z marketu, którym brakowało troche smaku jagód. Z kolei naleśnik w karcie był pięknie opisany - wołowina, pomidory zioła oliwki i takie tam włoskie klimaty, Generalnie smakowało to jak naleśnik z sosem bolognese bo całe nadzienie było w formie mięsa mielonego :( Spodziewalem się świeżych krojonych pomidorów mięsa i ziół z wyraźnym smakiem każdego z nich ale widocznie taki maja styl (w meksykańskim takie samo mięso z dodatkiem kukurydzy i czerwonej fasoli). I jeszcze jedno - naleśnik jest podawany tak jedwabiście gorący, że pierwszy kęs poparzył mi podniebienie a potem pewnie każdy wie juz nic nie smakuje tak samo. Żeby potrawa była do zjedzenia trzeba by poczekać z 15 min bo do tego jest podawana na b. gorącym półmisku, który normalnie fajnie utrzymuje ciepło posiłku ale w tym przypadku nie pozwalał jej ostygnąć. Niby nic ale w tym czasie po pierogach pozostało już wspomnienie i czekanie aż bedzie można zjeść resztę.

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, MarioRRRR
Zrecenzowano 25 kwietnia 2018

Naleśnikarnia "Pod Belkami" jest miejscem godnym polecenia dla smakoszy naleśników,ale serwuje także pyszne obiady.Można również do niej wstąpić na pyszną kawę i ciastko lub kawałek tortu.Znajduje sie w bezpośrednim sąsiedztwie kina "Kosmos",więc można odwiedzić to miejsce przed lub po seansie filmowym.Serdecznie polecam !!!

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, jadwianna

Nalesnikarnia Pod Belkami — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Nalesnikarnia Pod Belkami? Podziel się wrażeniami!