Katowice

“Średnio”

Pod Drewnianym Bocianem
Zamów online
Nr 62 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 4 września 2019

Pod Drewnianym Bocianem byłam trzy raz. Niestety, każdorazowo rozczarowana. Wystrój lokalu przyjemny ale to koniec zalet. Obsługa można by powiedzieć dobra, gdyby nie fakt, że zabiera nakrycie kiedy jeszcze nie skończy się przeżuwać ostatniego kęsa jedzenia. Oj, dotarłam do jedzenia. Pełne rozczarowanie jakościowe i ilościowe. Grilowana pierś z kurczaka w sosie kurkowym to tak naprawdę półkrwisty, przeźroczysty kawałek mięsa, który na grillu nie spędził ani sekundy. Sos kurkowy był co najwyżej echem po takim sosie, bo był rzadki i smakował kolejnym rozcieńczeniem, a kurek praktycznie w nim nie było. Mięso jest podawane z sałatką...szumnie nazwane. To co w innych restauracjach jest dekoracją talerza i nie wspomina się o tym w menu, w "Bocianie" jest sałatką. Kolejnej wizyty już nie będzie.

1  Dziękujemy, 8888Joanna8888

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Bardzo lubie dania, które serwujecie.zawsze wychodzę najedzona, chociaż czasem się zdarza, że nie ma dania z karty na które akurat mam ochotę. Już nie mogę się doczekać jesieni i waszych rozgrzewających herbatek !

Dziękujemy, ppaattkkaa
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Dobre jedzenie w przystępnych cenach. Bardzo dobra pizza, żeberka, zupy. Miła obsługa i dogodna lokalizacja. Serdecznie polecam.

Dziękujemy, krzychs2019
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza jest wyborna! Inne dania także, ale pizza to nasz zdecydowany faworyt! Najlepsze jest to, że w restauracji i w dowiezie dania smakują tak samo dobrze.

Dziękujemy, martytyna
Zrecenzowano 12 lipca 2019

Bardzo polecam to miejsce! Przede wszystkim ze względu na bardzo ceniącego sobie uczciwość właściciela restauracji, z którą niedawno miałem styczność. Oby jak najwięcej takich ludzi w naszym kraju. Pozdrawiam serdecznie, jeszcze zawitam żeby coś zjeść :)

Dziękujemy, Karol G

Pod Drewnianym Bocianem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Pod Drewnianym Bocianem? Podziel się wrażeniami!