“Bardzo fajnie:)”
El Mexicano — recenzja

El Mexicano
Nr 218 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Kuchnie: Meksykańska

Byliśmy na kolacji z trech dan. Mi i mezowi bardzo smakowało i obsługa tez była miła,do tego fajny wystrój i klimat. Polecam:)

Dziękujemy, EwelinaK1576

Zrecenzowano 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa oraz atmosfera bardzo przyjazna. W lokalu wyczuwa się fajny klimacik. Co do jedzenia, wszystko przepyszne z idealną domową lemoniadą. Polecam i napewno odwiedzę jeszcze nie raz

Dziękujemy, stupidunicorn33
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety zachęceni kuchnią meksykańską wylądowaliśmy w tej knajpie. Zero przyjaznej atmosfery, na sali muzyka zaczęła grać pod koniec naszej wizyty, tak to było słychać muzykę dobiegającą z kuchni. Personel? Taki sobie. Nie każdy ma ochotę na słuchanie przekleństw które były słyszalne z zaplecza. Niewybredne słówka. Panie wygrzewają się na ogródku przed wejściem zamiast kontrolować gości w środku lokalu. Jedzenie też pozostawia wiele do życzenia. Zamówiliśmy oba dania oznaczone 1 papryczką. Zupa ostra jak cholera, ledwo dało się zjeść, burger natomiast w sobie z ostrości nic nie miał, na dodatek była spalona bułka a mięso suche jak podewszwa.
Miejsce dobre chyba tylko jak ktoś chce strzelić sobie szybkiego drinka albo z braku laku bo nie ma miejsca w innej knajpie na Mariackiej.

Dziękujemy, 503paulinak
Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zawsze przyjemnie spędzamy czas w Waszej restauracji , ale dzisiaj jestem bardzo niezadowolona atmosmosferą i obsługą. Przysiedliśmy o 21:30, zapytaliśmy czy możemy jeszcze zjeść , Pani powiedziała, że tak. Zamówiliśmy faite i zawsze zamawiamy nie ostrą, ale kelnerka powiedziała że nie da się, ale zawsze mieliśmy łagodną. Dostaliśmy faitę z dużą ilością jalapenjo. Chyba mi się wydaję że nie ma żadnego prodlemu dla kucharza poprostu nie dać tego jalapenjo. Ale ok . Dalej była taka sytuacja , mieliśmy włos w jednej z Fajit. Na co Pani powiedziała że na kuchni nie ma żadnej kucharki. I to nie jest ich problem. Pani kelnerka ma poprostu brak inteligencji, powagi i szacunku do gości. I to że ona lubię się z szefem nas mało interesuje. Właściciela restauracji prosimy o zwracanie uwagi na personel jaki on zatrudnia!!!!!

Dziękujemy, delendailona
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: El Mexicano K, Kierownik, El MexicanoOdpowiedź udzielona 18 czerwca 2019

Skoro „zawsze” spędza Pani „przyjemnie” czas w naszej restauracji, dlaczego wcześniej nie napisała Pani pozytywnej opinii tylko teraz negatywną, dodatkowo ubliżając obsłudze. Jak dla mnie to Pani brak inteligencji wypisując takie rzeczy. Każdy ma możliwość zamówienia fajitas pikantnego lub łagodnego ( ostry może być nóż lub nożyczki ), co do włosa to nikogo nie bronię, ani nie ganię gdyż nie dotarła do mnie informacja, jednakże gdyby taka sytuacja miałaby miejsce to obsługa ma prykas wymiany dania lub jego wycofania na życzenie gościa.

Jak widać nie umie Pani chwalić a jedynie potrafi wypisywać niepochlebne opinie, no ale to już nie mój problem.

Co do tego kogo zatrudnia właściciel, to proszę wybaczyć, ale nie osoby postronne będą o tym dycydowały, bo nie jest Pani kompetentna do podejmowania takich decyzji oraz nie płaci Pani obsłudze pensji. Jak otworzy Pani swoją restauracje to wtedy może Pani sobie rządzić i zatrudniać kogo chce, a na chwilę obecną to może sobie Pani porządzić u siebie na podwórku!!!!! Słońca życzę

Zrecenzowano 28 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedzilem po raz kolejny to miejsce. Zazwyczaj zamawiam chilli con carne i tak zrobilem tym razem. Wczesniej pszenna tortilla podana osobno teraz ląduje w kociolku razem ze śmietaną, ktora rowniez byla osobno. Porcja automatycznie staje sie mniejsza. Wsad kociolka lekko pikantny, dla osob wyczulonych na ostrzejsze smaki smietana daje wytchnienie. Tortilla moglaby byc robiona na miejscu. Obsluga mila, lokal w klimacie, stoliki dla dwóch osob daja poczucie kameralnosci. W porownaniu z druga knajpa w Katowicach w klimacie meksykańskim wybieram lokal na Mariackiej.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, michał w

El Mexicano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chorzów, Województwo śląskie

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w El Mexicano? Podziel się wrażeniami!