Zrecenzowano: 16 listopada 2018

Wielkie rozpoczarowanie i przereklamowany hotel.
Podrozowalam z dzieckiem. Zdecydowalam sie na ten hotel glownie ze wzgledu na udogodnienia glownie dla mojego dziecka. Pomyslalam... fajna sprawa - milo spedzimy wieczory nie wychodzac z hotelu - zarezerwuje!Po przyjezdie okazalo sie, ze bilardu ( ktory reklamuja w ulotkach oraz na stronie internetowej) NIE MA!!
Scianka wspinaczkowa - super frajda dla malucha -cieszylismy sie juz przed wyjazdem - mozliwa tylko i wylacznie w soboty z instruktorem. Nasz pobyt nie obejmowal soboty wiec jakby jej nie bylo!!
Bowling - informacji w recepcji sie nie otrzyma sie - "to inna firma", zostalo powiedziane! "Prosze zejsc na dol do baru i zapytac".
Basen: Doba hotelowa trwa do 12:00. Godziny otwarcia basenu rowniez sa podane...
Na basen w ostatnim dniu poszlismy jeszcze o godz. 9:45. O 10:00 zostalismy wyproszeni poniewaz odbywaja sie zajecia w wodzie dla emerytow - oczywiscie nie hotelowych tylko ludzi, ktorzy przychodza z okolicy.
Sniadanie nie w zacisznej sali sniadaniowej tylko w glownej halii "wejsciowej" umieszczonej w tylniej czesci.
Pokoje: Procz przescieradel na lewa strone - ale to juz szczegoly ...wielki minus . Co prawda przytulny i nowoczesny.... i to na tyle. Balkon z widokiem na mur. Jak stanie sie na palce mozna podziwiac z drugiego pietra dachy innych budynkow obwieszone dziesiatkami satelit. Co mi najbardziej przeszkadzalo: HALAS!!!! Halas w pokoju na drugim pietrze dobiegajacy z silowni, ktora miesci sie na pietrze 1. Walenie i walenie do poznego wieczoru!!!!
Jak dla mnie nie jest ten hotel nastawiony na turystow i gosci hotelowych. Jak dla mnie to miejsce dla " sportowcow" oraz amatorow ktorzy wykupia sobie karnet na poranna gre w tenisa badz silownie a potem zjedza sobie smaczne sniadanie i ida swoja droga.
Hotel nastawiony na ludzi z okolicy, ktorzy przychodza na: sniadanie, tenis, basen, fitness i silownie.

Hotel nie zasluguje na negatywna opinie ale przez to, ze jest wysoko przereklamowany a gosc po przyjezdzie czuje sie oszukany nie zasluguje takze na opinie dobra!

Nie dajcie sie nabrac!

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, Marta L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AnnaB15316, Kierownik recepcji, Hotel Bazantowo SportOdpowiedź udzielona 28 stycznia 2019

Dziękujemy za pozostawioną opinię i cenne uwagi. Przepraszamy za wszystkie niedociągnięcia, z jakimi się Pani spotkała. Zawsze staramy się natychmiastowo reagować na wszelkie potrzeby naszych gości, dlatego też przykro nam, że tym razem w pełni nie spełniliśmy oczekiwań.
Stół do bilardu został niedawno zlikwidowany. Sprawdzimy dokładnie naszą stronę internetową i jeżeli znajdziemy jakieś błędne informacje, zostaną one usunięte.
Kręgielnia rzeczywiście jest osobnym podmiotem gospodarczym, przez co na recepcji nie mamy dostępu do ich systemu rezerwacyjnego. W związku tym zawsze prosimy naszych gości o podejście do baru w celu uzyskania szczegółowych informacji.
Ogólnodostępne godziny otwarcia basenu nie obejmują przerwy od 10:00-15:00 od poniedziałku do piątku. W tych godzinach basen jest wynajęty. Nasi goście mogą swobodnie korzystać z basenu w pozostałych godzinach, tj. 6:00-10:00; 15:00-22:30 (od pon.-pt.) oraz 8:00-23:00 (weekend).
Nasi goście cenią naszą lokalizację ze względu na cichą i spokojną okolice, nieco oddaloną od zatłoczonego centrum miasta. Dlatego też faktem jest, że widok z okien nie przedstawia nowoczesnego miasta.
Zwykle bliska odległość siłowni od hotelu nie przeszkadza naszym gościom. Prawidłowe użytkowanie sprzętów nie powinno powodować większego hałasu. Jeżeli takowe występuje, prosimy o zgłoszenie tego w recepcji, wówczas staramy się rozwiązać problem bezpośrednio z klientem siłowni.
Mamy nadzieję, że mimo tych niedociągnięć odwiedzi Pani nasz hotel ponownie.
Pozdrawiamy, Bażantowo Team

Zrecenzowano: 19 września 2018

Ogólnie zasługuje na więcej niż 3*. Duże zaplecze sportowe, hotel jest przy okazji. Do tego basen i sauny. Pokoje duże, czyste z balkonem. Ma też kilka minusów: śniadanie bardzo skromne, słabo zorganizowane, nikt się tym nie przejmuje, trzeba samemu zadbać o siebie. Kolejny minus to WI-FI, ostatecznie zrezygnowałem z hotelowego internetu. Ostani minus to klima, po włączniu panuje huk nawet przy minimalnych obrotach wentylatora.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje z balkonem od strony osiedla.
Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Jurek7205
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AnnaB15316, Kierownik, Hotel Bazantowo SportOdpowiedź udzielona 17 października 2018

Dziękujemy za opinię! Zapraszamy ponownie - od dłuższego czasu śniadania są zdecydowanie lepsze i godne uwagi :) Klimatyzacje są regularnie przeglądane więc problem nie powinien się więcej pojawić. Pozdrawiamy

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2018

Bardzo miła i pomocna obsługa ( zarówno w recepcji jak i w bufecie). Pokoje czyste i przestronne. Niczego nie brakowało podczas krótkiego służbowego przyjazdu. Jedyna zastrzeżenia jakie można mieć w hotelu to słabe menu śniadaniowe.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, ma_gorzata_501

Dziękujemy za pozostawienie opinii. Dziękujemy za cenne uwagi. Od dłuższego czasu serwis śniadań jest godny polecenia. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 9 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy ze znajomymi weekend w tym hotelu, bardzo miły relax , szczególnie w spa , smaczne śniadanie natomiast brakuje restauracji gdzie można zjeść dobry obiad , hotel prowadzi mini restauracje gdzie można zjeść kilka dań z karty i zamówić do pokoju , niestety brakuje dobrego kucharza gdyż obiady pozostawiają dużo do życzenia .poza tym można fajnie się zrelaksować pokoje duze, czyste , wygodne łóżka .polecam

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Renata L

Dziękujemy za pozytywna opinię i oczywiście zapraszamy serdecznie ponownie! Pozdrawiamy

Zrecenzowano: 14 stycznia 2018

Wybrałem ten hotel ze względu na dostępność klubu fitness. Pokój duży, natomiast bardzo słabe wifi. Klub fintes ok, aczkolwiek bywałem w lepszych. Śniadanie skromne, zabrakło deserów owocowych - para przede mną sie upomniała - miało nie być, ale kucharz w końcu dorobił :-) Plus za saunarium, gdyby nie to to nie poleciłbym.

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, Grzegorz E
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna B, Kierownik, Hotel Bazantowo SportOdpowiedź udzielona 18 stycznia 2018

Dziękujemy za pozytywną ocenę naszych usług oraz konstruktywne uwagi. Bardzo nas cieszy, że docenia Pan szczególnie Centrum Sportowe i Saunarium, które jest naszym głównym atutem. Pana uwagi dotyczące śniadań zostały przekazane osobom zarządzającym naszą restauracją. Postaramy się, żeby "desery owocowe" na stałe zagościły na bufecie śniadaniowym. Zapraszamy ponownie do naszego obiektu. Pozdrawiamy