Galeria Sztuki Współczesnej BWA, Katowice

Czuję niedosyt

Zrecenzowano: 10 lipca 2017
Freedom665483

Zrecenzowano: 18 lipca 2018

Zdecydowanie warto odwiedzić BWA będąc w Katowicach. Galeria nie jest duża, ale jeśli ktoś lubi sztukę, na pewno znajdzie coś dla siebie. Zdecydowanie będę wpadała od czasu do czasu :)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, Aneta K
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2017

Uczestniczyłam kiedyś w warsztaatach na temat sztuki współczesnej. Było to ciekawie poprowadzone spotkanie. Zarówno w formie wykładu, jak i aktywizacji uczestników (plastyczne zajęcia).

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
Dziękujemy, optymisttyczna
Zrecenzowano: 10 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Galerie odwiedziłam przy okazji podróży służbowej, wystawa dość ciekawa ale nie pozwalającą. Brakowało mi jakiejś spójności w prezentowanych dziełach. Powierzchnia galerii dość skromna. Wielki plus za bardzo niską cenę biletu i kanapę dzięki której można odpocząć przyglądając się ekspozycji.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
Dziękujemy, Freedom665483
Zrecenzowano: 27 kwietnia 2017

Lubię zwiedzać galerie. Chętnie poznaję sztukę współczesną. Jednak po zwiedzeniu kilku wystaw ze współczesnymi obrazami, dochodzę do wniosku, że ja nie nadążam za sztuką współczesną. Niezależnie od mojego poglądu, dobrze, że ta galera działa, bo mam okazję zobaczyć co się dzieje we współczesnym malarstwie i rzeźbie.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2017
Dziękujemy, jbalicka
Zrecenzowano: 16 marca 2015

Kiedyś BWA organizowało bardzo interesujące wystawy np. Picassa , później prężnie działało w programie NOC w MUZEUM - fantastyczne projekty - żywy udział zwiedzających, ciekawe, choć często kontrowersyjne prezentacje. Dziś nic mnie tam nie ciągnie, a szkoda....

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2015
Dziękujemy, Marta H