Jest tu wszystko

Pieknie , zielono cieplo jest troche komarow ale jest to czesc przyrody. Mozna jezdzic na rowerze... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 września 2019
Anna F
Kraków, Polska
Na zakończenie roku szkolnego :-)

Zrecenzowano: 28 lipca 2019
banach222001
Sosnowiec, Polska

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na spacery czy rowery okay, ale kąpieli nie polecam (brudno). W lato trzeba się przygotować na masę komarów.

Dziękujemy, hen_daleko
Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Podjechaliśmy ze znajomymi i dzieciakami po zakończeniu roku szkolnego :-) Wpadliśmy do przyjemnej knajpki nad jednym ze stawów gdzie przyjemnie spędziliśmy wszyscy czas. Leżaki, plac zabaw, napoje chłodzące, lody, pełny relaks tak blisko centrum a tak blisko natury i spokoju. Bardzo polecam też na wycieczki rowerowe bo miałem okazję kiedyś tam nieco pojeździć. Każdy znajdzie coś dla siebie! Polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, banach222001
Zrecenzowano: 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładnie utrzymany park w środku aglomeracji. Dużo ścieżek na rolki czy hulajnogi dla dzieci, z dala od ruchu drogowego. Dodatkowo można spotkać kilka rodzajów ptaków wodnych i parkowych.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, cubbus
Zrecenzowano: 8 czerwca 2019

Jedno z lepszych miejsc w Katowicach, jeśli chodzi o spacer, jazdę na rowerze czy rolkach. Trasa rolkowo rowerowa, stadnina koni (są też alpaki!), stawy, ławki, place zabaw, kilka lokali z jedzeniem.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, andeesia
Zrecenzowano: 5 czerwca 2019

Jeśli chcesz odpocząc od miejskiego gwaru, hałasu przemykających pojazdów to wypad na Doline jest tym czego szukasz.
Cisza spokój śpiew ptaków i miłe dla oka widoki. Jest pare miejsc gdzie można zjeść coś podczas dłuższego spaceru. Rolkostrady, ścieżki rowerowe i rożnorodne szlaki dla lubiących aktywny wypoczynek.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, 945kamilp